خوشحالی وزیر ورزش از واگذاری سهام سرخابی ها در شرایط استقبال سرد از پذیره نویسی

وزیر ورزش و جوانان گفت: خوشحالیم که امروز دو باشگاه پرسپولیس و استقلال راه دشوار را در واگذاری طی کرده‌اند و با این اتفاق به موفقیت‌های چشم‌گیر دست پیدا کردند.

به گزارش صدای بورس، سیدحمید سجادی در مجمع باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحالیم که امروز دو باشگاه پرسپولیس و استقلال راه دشوار را در واگذاری طی کرده‌اند و با این اتفاق به موفقیت‌های چشم‌گیر دست پیدا کردند.

وزیر ورزش و جوانان افزود: وقتی در رسانه ملی از خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس صحبت کردیم برخی از مدیران ورزشی گذشته از این صحبت‌ها انتقاد کردند و گفتند که این امر شدنی نیست ولی با لطف خدا توانستیم این مهم را انجام دهیم.

سجادی تصریح کرد: به برکت وجود ماه محرم امیدواریم که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که هر دو تیم مردمی و محبوب هستند دعا می‌کنیم که همچون گذشته موفق باشند و موجبات خوشحالی هواداران‌شان را فراهم کنند و مردم بیش از پیش به تصمیمات مسئولین و خدمتگزاران خود اطمینان کنند.


بیشتر بخوانید: مردم همچنان در انتظار سهام سرخابی ها


شایان ذکر است در حالی وزیر ورزش پذیره‌نویسی ۱۰ درصد سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را موفقیت‌آمیز تلقی می‌کند که این پذیره‌نویسی با استقبال سرد هواداران و فعالان بازار سرمایه روبرو شد؛ تا جایی که به واسط حضور حقوقی‌ها این پذیره‌نویسی انجام شد.

به گزارش تسنیم ،ضمن این که انتقال مدیریت و مالکیت این دوباشگاه، مشکلات مربوط به درآمدزایی در ورزش، انتشار شفاف و کامل قراردادهای این دو باشگاه و تداوم توقف نماد معاملاتی استقلال و پرسپولیس در تالار شیشه‌ای از جمله ابهاماتی است که تا کنون برطرف نشده است.

کد خبر 456878

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • نقش هواداران در واگذاری سرخابی‌ها گم شد!

  معاون وزیر کار:

  نقش هواداران در واگذاری سرخابی‌ها گم شد!

  معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه مردم با واگذاری ۱۰ درصد سهام سرخابی ها مالک دو باشگاه نمی شوند، از تشکیل دفتر تعاونی های سهام عدالت در معاونت تعاون وزارت کار و دومرحله ای شدن مجامع شرکت‌های استانی سرمایه‌گذاری عدالت خبر داد.

 • استقلال و پرسپولیس به بازار جان می‌بخشند؟

  شستا بورس را مثبت می‌کند؟

  استقلال و پرسپولیس به بازار جان می‌بخشند؟

  هفته‌ای که گذشت اتفاقات متعدد و تاثیرگذاری برای بورس افتاد، از بازگشایی منفی شستا تا پذیره‌نویسی استقلال و پرسپولیس در بورس. اما بازار سهام شنبه چگونه آغاز به کار می‌کند؟ پیش‌بینی بورس هفته آینده چگونه است؟

 • برای خرید سهام استقلال و پرسپولیس چه باید کرد؟

  برای خرید سهام استقلال و پرسپولیس چه باید کرد؟

  با توجه به اینکه کمتر از یک هفته تا عرضه سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باقی مانده است، افرادی که قصد خرید سهام این دو باشگاه را دارند باید تا زمان موعود، کد سهامداری اخذ کنند.

 • سرخابی‌ها چه زمانی واگذار می‌شوند؟

  سرخابی‌ها چه زمانی واگذار می‌شوند؟

  رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: در تاریخ ۱۵ اسفند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام می‌شود.

 • پرسپولیس و استقلال چقدر می ارزند؟

  پرسپولیس و استقلال چقدر می ارزند؟

  حسین قربانزاده، رئیس کل سازمان خصوصی سازی، در توییتی ارزش تیم های پرسپولین و استقلال را اعلام کرد.

 • توسعه عراق به قیمت بیابان زایی در ایران

  توسعه عراق به قیمت بیابان زایی در ایران

  یک کارشناس حوزه آب و محیط زیست گفت: وقتی عراق در زمان صدام نهر پنجم را احداث کرد و مسیر دجله را به بهانه توسعه اراضی کشاورزی به سمت شمال بصره تغییر داد در واقع مهمترین ضربه را به هورالعظیم وارد کرد و آن را به چشمه بزرگ تولید گرد و غبار تبدیل کرد، سوریه هم با احداث سد اسد که 11 میلیارد متر مکعب و سه برابر کرخه به عنوان بزرگترین سد ایران گنجایش دارد ورودی فرات را به عراق کاهش داده و باعث شد در این کشور تولید و گرد و غبار افزایش پیدا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =