• نشانه گیری غلط دولت در سیبل مسکن

  نشانه گیری غلط دولت در سیبل مسکن

  در سال اول دولت رییسی نه یک میلیون مسکن در سال اول اجرای طرح عرضه چهار میلیونی آپارتمان ساخته شد و نه حباب قیمت مسکن آن‌طور که اواخر سال گذشته از سوی جامعه کارشناسی بازار ملک به آن اشاره می‌شد، تخلیه شد.

تیتر سه سرویس

 • مسیر بازارها پس از اقدامات بانک‌های مرکزی

  مسیر بازارها پس از اقدامات بانک‌های مرکزی

  تحرکات بانک های مرکزی جهان در راستای مقابله با تورم بی سابقه سبب واکنش بازارهای مختلف شده است.

 • ریسک های بودجه ۱۴۰۲ در راه است

  ریسک های بودجه ۱۴۰۲ در راه است

  رئیس سازمان بورس پیشنهاداتی برای رونق بازار ارائه کرده، اما این وعده ها نخستین بار نیست و کارشناسان اقتصادی آن را موقت می دانند و می گویند بازار تحت تاثیر نرخ سوخت و کسری لایحه بودجه زیر فشار است.

 • وزیر ارتباطات تلویحا تعطیلی همیشگی اینستا را تایید کرد

  وزیر ارتباطات تلویحا تعطیلی همیشگی اینستا را تایید کرد

  زارع پور، وزیر ارتباطات گفت: تمام تلاش خود را برای حل مشکل کسب و کارهای برخط و همچنین تقویت زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های داخلی برای میزبانی کسب و کارها و هموطنان عزیز به کار بسته ایم.

 • با افشای فساد یک میلیارد تومان پاداش بگیرید!

  با افشای فساد یک میلیارد تومان پاداش بگیرید!

  رییس مرکز بازرسی وزارت اقتصاد با بیان اینکه از جمله ویژگی‌های دستورالعمل جدید حمایت از گزارشگران فساد، پیش‌بینی پاداش‌های نقدی و غیرنقدی است، گفت: برای اولین بار در کشور ۳ درصد از عواید حاصل از گزارش فساد تا سقف یک میلیارد تومان بعنوان پاداش نقدی گزارشگر فساد در نظر گرفته شده است. با توجه به محدودیت‌ها و مقرراتی که وجود دارد حداکثر ظرفیت‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.

 • خودرو های ارزان و گران هفته اول مهر کدام بودند؟

  خودرو های ارزان و گران هفته اول مهر کدام بودند؟

  بازار خودرو عملاً هفته اول تعطیل بود و اغلب قیمت خودروهای پرتقاضای داخلی بدون تغییر بودند. همچنان آینده مبهم واردات خودرو و قیمت گذاری دستوری و روند قیمت دلار متغیرهای مهم بازار خودرو محسوب می شود. این هفته قیمت تیبا ۲ فقط افزایش یافت و با افزایش یک میلیون تومانی به ۲۰۵ میلیون تومان رسید. قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما را نیز کاهش یک میلیونی را ثبت کرد و به ۴۰۳ میلیون تومان رسید.

 • موتور سواری وزیر اقتصاد

  موتور سواری وزیر اقتصاد

  وزیر اقتصاد با اشاره به سهولت دسترسی فعالان اقتصادی به مفاصا حساب مالیاتی و گواهی عدم بدهی مالیاتی، گفت: تمام موتورهای ایجاد تورم از ناحیه بی انضباطی های بودجه‌ای، شبکه بانکی، خلق پول، نوسان های بی ضابطه نرخ ارز و... در ماه‌های گذشته کنترل شد.

 • قدرت خرید یارانه احمدی نژاد بالاتر است یا رییسی؟

  قدرت خرید یارانه احمدی نژاد بالاتر است یا رییسی؟

  یارانه نقدی در دولت رئیسی نسبت به دولت احمدی نژاد ۹ برابر شد اما ارزش دلاری آن ۸۰ درصد افت کرده است.

 • با این قیمت ها حسرت میوه به دل خیلی ها می ماند!

  با این قیمت ها حسرت میوه به دل خیلی ها می ماند!

  مشاهدات میدانی حاکی از آن است که پسته تازه، شلیل و نارنگی در حال حاضر گرانترین میوه‌های موجود در بازار هستند.

 • سقوط یک بازار مهم در هفته نخست پاییز ۱۴۰۱

  حراج نوزدهم اوراق بدهی دولتی با سهم صفر بانک ها در معاملات همراه بود. نهایتا در هفته اخیر به روایت وزارت اقتصاد، سطح خرید اوراق کاهش قبل توجهی داشته و تقریبا در کمترین سطح خود در بازه برگزاری بازار اولیه امسال بوده است.

 • کالابرگ و کوپن باهم در مهرماه توزیع می‌شود

  کالابرگ و کوپن باهم در مهرماه توزیع می‌شود

  مجلس در نظر داشت که مابه‌التفاوت قیمت بازار آزاد با قیمت کالاهای شهریور ۱۴۰۰ را از طریق کالا برگ جبران کند. اما دولت می‌خواست کار خود را آسان کند.

 • ارز نیمایی ارزان می شود؟

  ارز نیمایی ارزان می شود؟

  بانک مرکزی در حالی جزییات معاملات انجام شده در بازارهای حواله و اسکناس ارز در روز پنجشنبه را اعلام کرد که در سامانه نیما، عرضه ارز ۲۷ برابر تقاضا بود و ۹۶ درصد ارزهای عرضه‌شده، مشتری نداشت.

 • روند صعودی ارزش هر تراکنش شاپرک

  روند صعودی ارزش هر تراکنش شاپرک

  در میانه تابستان امسال رشد نقطه ای مبلغ هر تراکنش شاپرک برابر با ۲۶ درصد به ثبت رسیده است. باوجود آن که رشد نقطه ای تعداد تراکنش ها در این ماه رکورد امسال را ثبت کرده اما همچنان روند ارزش هر تراکنش در کشور صعودی است.