• یورو و پوند با کاهش قیمت روبه رو شدند

  یورو و پوند با کاهش قیمت روبه رو شدند

  بانک مرکزی امروز (۱۱ فروردین) نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز از جمله یورو و پوند کاهش و قیمت ۱۰ واحد پولی دیگر افزایش یافت. نرخ دلار و ۱۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

تیتر سه سرویس

 • آزادسازی ۵ میلیون یورو از منابع پتروشیمی صدف عسلویه

  آزادسازی ۵ میلیون یورو از منابع پتروشیمی صدف عسلویه

  مسدودی ارزی در بانک صنعت و معدن یکی از مشکلات شرکت پتروشیمی صدف عسلویه محسوب می‌شد که با پیگیری‌های صورت گرفته توسط این بانک، حدود ۵ میلیون یورو از منابع مسدود شده، آزاد و به سازندگان پرداخت شد.

 • تحقق جهش تولید و بهبود فضای کار از طریق بورس

  تحقق جهش تولید و بهبود فضای کار از طریق بورس

  یک تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به جهش تولید به عنوان شعار سال جاری و با تاکید بر لزوم بهبود فضای کسب و کار، گفت: برای شرکت های بزرگ تعمیق بازار بدهی و تامین سرمایه در گردش طرح های نیمه کاره و برای شرکت های کوچک و متوسط توسعه ابزارها و روش های جدید به خصوص در فرابورس ایران، می‌تواند به ایفای نقش بازار سرمایه در تحقق شعار سال و همچنین بهبود فضای کسب و کار کمک کند.

 • یورو و پوند با کاهش قیمت روبه رو شدند

  یورو و پوند با کاهش قیمت روبه رو شدند

  بانک مرکزی امروز (۱۱ فروردین) نرخ ۴۷ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز از جمله یورو و پوند کاهش و قیمت ۱۰ واحد پولی دیگر افزایش یافت. نرخ دلار و ۱۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند.

 • اعطای تسهیلات ۳۲۲.۷ هزار میلیارد ریالی به بنگاه های کوچک و متوسط

  اعطای تسهیلات ۳۲۲.۷ هزار میلیارد ریالی به بنگاه های کوچک و متوسط

  وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: دوره ۱۱ ماهه پارسال تعداد ۲۰ هزار و ۴۵۹ فقره تسهیلات به ارزش ۳۲۲ هزار و ۷۳۶.۲ میلیارد ریال در قالب تامین مالی بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط و طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت بالای ۶۰ درصد اختصاص یافت.

 • ورود نهادهای واسط مالی به بازار سرمایه

  ورود نهادهای واسط مالی به بازار سرمایه

  مدیرعامل فرابورس ایران با اشاره به اینکه در سال جدید باید زمینه‌های لازم برای ورود شرکت‌هایی را که در زنجیره ارزش بازار سرمایه قرار دارند به بازارهای بورس و فرابورس فراهم کنیم، گفت: این اقدام کمک می‌کند تا صنعت خدمات نهادهای مالی واسط گسترده‌تر شود و این گروه تنها به سهام بورس‌های چهارگانه و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار که طی چند ماه اخیر رشدهای عجیب و غیرواقعی قیمت سهام را تجربه کرده‌اند، متکی نباشد.

 • تحرک بخش تعاون زمینه ساز کمک به جهش تولید

  مدیرعامل بانک توسعه تعاون اعلام کرد:

  تحرک بخش تعاون زمینه ساز کمک به جهش تولید

  رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جلسه کارگروه جهش تولید این بانک گفت: اقتصاد تعاونی، یک اقتصاد مردم‌مدار با ظرفیت و قابلیت خاص و ویژه است به نحوی که حضور و مشارکت همه آحاد و اقشار مختلف برای فعالیت اقتصادی از طریق بخش تعاون فراهم و هیچگونه محدویتی وجود ندارد.

 • آمادگی سازمان برای تامین مالی پروژه های بخش خصوصی

  ‎رئیس ستاد اقتصادی مبارزه با کرونا سازمان منطقه آزاد کیش خبر داد

  آمادگی سازمان برای تامین مالی پروژه های بخش خصوصی

  سازمان منطقه آزاد کیش در راستای حمایت از فعالان اقتصادی منطقه آزاد کیش ، در نظر دارد با استفاده از پتانسیل های بازار سرمایه، بخش خصوصی کیش را تامین مالی کند.

 • اقلام وارداتی مقابله با کرونا ۲۴ ساعته از گمرکات ترخیص می‌شود

  رییس کل گمرک ایران:

  اقلام وارداتی مقابله با کرونا ۲۴ ساعته از گمرکات ترخیص می‌شود

  رییس کل گمرک ایران از ترخیص ۲۴ ساعته اقلام بهداشتی و تجهیزات پزشکی مقابله با کرونا از گمرکات خبر داد و گفت: تاکنون علاوه بر صلیب سرخ جهانی ۳۰ کشور دنیا برای مقابله با کرونا به ایران کمک و کالاهایی را برای مقابله با کرونا به ایران اهدا کرده‌اند.

 • تبدیل نفت خام به فرآورده های نفتی باید مورد توجه قرار گیرد

  تبدیل نفت خام به فرآورده های نفتی باید مورد توجه قرار گیرد

  یک کارشناس ارشد حوزه انرژی گفت: یکی از راهکارهایی که موجب جهش تولید در صنعت نفت می‌شود، تبدیل نفت خام به فرآورده‌های نفتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 • تلاش بانک مرکزی برای تامین دارو و تجهیزات مقابله با کرونا

  تلاش بانک مرکزی برای تامین دارو و تجهیزات مقابله با کرونا

  برخلاف تبلیغات سوء انجام شده، تلاش ما فقط برای برداشتن محدودیت‌ها جهت انتقال منابع ارزی بانک مرکزی به منظور تداوم تامین دارو و تجهیزات در مقابله با بیماری عالم‌گیر کرونا است.

 • نرخ یورو، پوند و ۲۴ ارز دیگر افزایشی شد

  نرخ یورو، پوند و ۲۴ ارز دیگر افزایشی شد

  بانک مرکزی امروز (شنبه) نرخ ۴۷ ارز رسمی را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۶ ارز از جمله یورو و پوند افزایش، قیمت ۱۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت و بقیه ارزها ثابت ماند.

 • ۴ عامل موثر بر بورس در نیمه نخست سال

  ۴ عامل موثر بر بورس در نیمه نخست سال

  چالش بین عربستان و روسیه است که باید دید به توافق می‌رسند یا خیر. اگر به توافق برسند قیمت نفت با افزایش روبرو خواهد شد در غیر این صورت منجر به کاهش قیمت نفت می‌شود. اگر قیمت نفت کاهش پیدا کند به دلیل مناسب نبودن ذخایر ارزی در کشور می‌تواند باعث افزایش قیمت دلار شود و تا حدودی اثر منفی کاهش قیمت نفت بر برخی صنایع را جبران کند.