تیتر سه سرویس

 • ویرایش نهایی بخش اول لایحه بودجه ۱۴۰۳ منتشر شد

  ویرایش نهایی بخش اول لایحه بودجه ۱۴۰۳ منتشر شد

  ویرایش نهایی بخش اول لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور منتشر شد.

 • مسئولان در مواجهه با قاچاق هیچ کاری نمی‌کنند

  مسئولان در مواجهه با قاچاق هیچ کاری نمی‌کنند

  یک تولیدکننده پوشاک با اشاره به عرضه آشکار برندهای قاچاق در بازار ایران، گفت: اگر نهادهای متولی مبارزه با قاچاق، فکری به حال وضعیت فعلی نکنند؛ ظرفیت تولید داخلی از بین خواهد رفت.

 • فرار مالیاتی گسترده در برخی اصناف لاکچری

  فرار مالیاتی گسترده در برخی اصناف لاکچری

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره فرار مالیاتی بالای برخی مشاغل خاص مثل برخی، آرایشگران زنانه، بنگاه‌های معاملات املاک و رستوران‌داران پرداخت. ​

 • تخصیص ۱۰ هزار میلیارد تومان برای نوسازی شبکه برق

  تخصیص ۱۰ هزار میلیارد تومان برای نوسازی شبکه برق

  مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران از تخصیص اعتبار ۱۰ هزار میلیارد تومانی برای نوسازی و بهسازی شبکه برق خبرداد.

 • پایان ماه عسل کتمان صورت‌های مالی

  پایان ماه عسل کتمان صورت‌های مالی

  برخی شرکت‌های دولتی و بانک‌های ناتراز که تاکنون از انتشار صورت‌های مالی خود امتناع می‌کردند در دولت سیزدهم مجبور به انجام این کار شدند؛ به طوری که تا کنون بیش از ۱۶۰۰ صورت مالی افشا شده و وزیر اقتصاد وعده داده ۲۰۰۰ صورت مالی دیگر نیز تا پایان سال با وجود فشارها و گلایه‌های مدیران بخش‌های دولتی منتشر خواهد شد.

 • ایجاد فرصت‌های شغلی در محصولات استراتژیک تعاونی

  ایجاد فرصت‌های شغلی در محصولات استراتژیک تعاونی

  طرح «کهکشان تعاون» با هدف خوشه‌سازی کسب و کارها در حوزه تعاون و ایجاد زنجیره ارزش در ظرفیت تولید تعاونی‌ها در دستور کار قرار گرفته و با اجرای آن زمینه رشد و توسعه فرصت‌های شغلی در حوزه‌ محصولات استراتژیک نظیر زرشک و زعفران فراهم می‌شود.

 • میزان معافیت‌ مالیاتی حقوق‌بگیران و اصناف در سال آینده اعلام شد

  میزان معافیت‌ مالیاتی حقوق‌بگیران و اصناف در سال آینده اعلام شد

  بر اساس متن نهایی لایحه بودجه سال آینده، معافیت مالیاتی حقوق‌بگیران به ۱۲ میلیون افزایش یافت و معافیت درآمدی سالانه مشاغل و درآمد اجاره مستغلات نیز به ترتیب به ۷۵ و ۵۷ میلیون تومان تعیین شده است.

 • ادامه ادعاها درباره مازوت‌سوزی در تهران

  ادامه ادعاها درباره مازوت‌سوزی در تهران

  ادعای مازوت‌سوزی در نیروگاه‌های تهران و یا توزیع فرآورده‌های نفتی غیراستاندارد در این کلان‌شهر در حالی مطرح می‌شود که این موضوع همواره از سوی وزارت نفت، سازمان محیط زیست و سازمان ملی استاندارد تکذیب شده و سند و مدرکی در این زمینه ارائه نشده است، در نتیجه تکرار این موضوع باعث شده تا متهم اصلی آلودگی هوا پنهان بماند.

 • افزایش بیش از ۵۰۰۰ مگاواتی تولید برق تا دو سال آینده

  افزایش بیش از ۵۰۰۰ مگاواتی تولید برق تا دو سال آینده

  انرژی‌های تجدیدپذیر در دولت سیزدهم مورد توجه بیشتری قرار گرفته و برنامه‌ریزی شده که در طول چهار سال آینده بیش از ۱۱هزار مگاوات نیروگاه اعم از نیروگاه تجدید که عمدتاً خورشیدی هستند، در مدار تولید قرار بگیرد و تا دو سال آینده حداقل ۵۰ درصد آن به سبد تولید برق کشور اضافه شود.

 • عبور کاربران پنجره ملی خدمات دولت هوشمند از ۳۰ میلیون نفر

  عبور کاربران پنجره ملی خدمات دولت هوشمند از ۳۰ میلیون نفر

  وزیر ارتباطات گفت که تعداد کاربرانی که از پنجره ملی خدمات دولت هوشمند استفاده کرده اند از ۳۰ میلیون ایرانی عبور کرده است.

 • کارمندان کدام دستگاه ها مستقیم از خزانه حقوق می گیرند؟

  کارمندان کدام دستگاه ها مستقیم از خزانه حقوق می گیرند؟

  رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اکنون پرداختی های دولت مستقیم به حساب ذی نفع نهایی واریز می شود و کلیه حقوق بگیران دولت حقوق خود را مستقیما دریافت می کنند. همه دستگاه ها به حساب خزانه متصل شده اند، به جز برخی از شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت و دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت علوم که در حال پیگیری این موضوع هستیم.

 • واکاوی موانع بازار عراق به عنوان دومین مقصد صادرات کالای ایران

  واکاوی موانع بازار عراق به عنوان دومین مقصد صادرات کالای ایران

  اگرچه صادرات ایران به عراق از وضعیت خوبی برخوردار است و این کشور یکی از بزرگ‌ترین مقاصد صادراتی ایران به شمار می‌رود، اما با توجه به تغییر رویکردهای تجاری این کشور موانعی برای صادرات ما ایجاد شده که نباید از آن غفلت کرد.