تیتر سه زیرسرویس

 • 10 روشی که بدن در مورد کمبود ویتامین D هشدار می دهد

  10 روشی که بدن در مورد کمبود ویتامین D هشدار می دهد

  ویتامین D که اغلب به عنوان "ویتامین آفتاب" شناخته می شود، نقش مهمی در حفظ سلامت و تندرستی کلی شما ایفا می کند. به جذب کلسیم کمک می کند، از عملکرد سیستم ایمنی حمایت می کند و برای حفظ استخوان ها و دندان های قوی ضروری است. با کمال تعجب، کمبود ویتامین D بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید.

 • علائم خطرناک ذات الریه چیست؟

  علائم خطرناک ذات الریه چیست؟

  پنومونی یک عفونت تنفسی است که در بین افراد بسیار شایع است. زمانی که کیسه‌های هوایی در ریه‌ها ملتهب و پر از چرک یا مایعات دیگر می‌شوند و تنفس را دشوار می‌کنند، گفته می‌شود که فرد به ذات‌الریه مبتلا شده است. در حالی که بسیاری از موارد ذات الریه خفیف هستند و می توان آنها را در خانه مدیریت کرد، برخی از آنها ممکن است جدی شوند اگر به درستی دارو درمانی نشوند.

 • بروز دیابت افزایش یافته است

  بروز دیابت افزایش یافته است

  بیش از ۱۰۰ میلیون مورد دیابت، چه تشخیص داده شده یا نه، در حال حاضر در هند وجود دارد و طی ۲۰ سال آینده، پیش بینی می شود که این تعداد دو برابر شود.

 • چگونه متوجه شویم درد ، به دلیل کبد چرب است؟

  چگونه متوجه شویم درد ، به دلیل کبد چرب است؟

  کبد چرب در درجه اول به دلیل تجمع چربی اضافی در سلول های کبد ایجاد می شود. دو نوع اصلی کبد چرب عبارتند از بیماری کبد چرب الکلی (ناشی از مصرف زیاد الکل) و بیماری کبد چرب غیر الکلی (NAFLD) که با عواملی مانند چاقی، مقاومت به انسولین و سندرم متابولیک مرتبط است.

 • استفاده از تلفن همراه در توالت می تواند منجر به این بیماری شود

  استفاده از تلفن همراه در توالت می تواند منجر به این بیماری شود

  هر کسی عادات های خاص خود را دارد. برخی مجله می خوانند، برخی دیگر آهنگی را زمزمه می کنند، اما در عصر دیجیتال امروزی، یافتن افرادی که به تلفن های هوشمند خود چسبیده اند، در حالی که به ندای طبیعت پاسخ می دهند، غیرعادی نیست.

 • هنگام خرید طلای دست دوم مراقب این نکات باشید

  هنگام خرید طلای دست دوم مراقب این نکات باشید

  اگر قصد دارید برای خرید طلا و جواهر عازم بازار بشوید باید بدانید که خرید آن باید با دانستن یک سری اطلاعات صورت بگیرد.

 • فریب با وعده تعویض سیم‌کارت ۵G

  فریب با وعده تعویض سیم‌کارت ۵G

  روش‌های کلاهبرداری در حال تغییر است، اما بعضی از روش‌ها برای کسانی که قصد سوءاستفاده از ناآگاهی افراد را دارند، هیچ‌گاه کهنه نمی‌شود و کلاهبردارانی پیدا می‌شوند که از عدم اطلاع مردم بهره می‌گیرند.

 • این داروها تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند

  این داروها تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند

  مدیرکل بیمه سلامت خوزستان از تحت پوشش قرار گرفتن چهار قلم داروی پرمصرف بیماران دیابتی خبر داد.

 • سرطان پنهان

  6 علامت رایج که ممکن است نشان دهنده سرطان پانکراس باشد

  سرطان پنهان

  پانکراس اندام مهمی است که در پشت معده قرار دارد و دارای قسمت های مختلفی در داخل شکم است. لوزالمعده نقش حیاتی در عملکردهای گوارشی و همچنین تنظیم قند خون دارد. سرطان لوزالمعده زمانی رخ می دهد که رشد سلولی کنترل نشده در ناحیه خاصی از پانکراس وجود داشته باشد. این رشد می تواند منجر به ایجاد تومور شود و در صورت عدم درمان، ممکن است منجر به گسترش سرطان به سایر قسمت های بدن شود.