حجم معاملات به ۵ میلیارد و ۹۷۶ میلیون ریال رسید

امروز شاخص افت شدیدی را تجربه کرد و با افت ۲۷ هزار و ۷۵۱ واحدی مواجه شد و بر مدار یک میلیون و ۱۲۷ هزار واحد رسید.

به گزارش صدای بورس، امروز شاخص افت شدیدی را تجربه کرد و با افت ۲۷ هزار و ۷۵۱ واحدی مواجه شد و بر مدار یک میلیون و ۱۲۷ هزار واحد رسید. شاخص‌ کل هم‌وزن نیز همانند شاخص کل، با کاهش ۴ هزار و ۸۹۷ واحدی، در کانال ۳۹۲ هزار و ۸۵ واحدی  به کار خود پایان داد.

تعداد معاملات امروز بازار سهام با ۲۵۵ هزار معامله به حجم ۵ میلیارد و ۹۷۶ میلیون برگه سهم رسید. ارزش معاملات در بازار امروز ۴۲ هزار و ۶۶۸ میلیارد ریال بود.

نمادهای «شستا»، «فولاد»،‌ «فملی»‌، «کچاد» و «تاپیکو» از تاثیرگذاران منفی شاخص امروز و نمادهای «خودرو»،‌ «فملی»، «برکت»، «شستا» و «خساپا» نمادهای پرتراکنش امروز بازار سهام بودند.


بیشتر بخوانید:
روزهای منفی ادامه دارد


در فرابورس چه خبر؟

شاخص بازار فرابورس نیز امروز در مسیری نزولی گام برداشت و با افتی ۱۲۸ واحدی، بر مدار ۱۷ هزار و ۶۶۲ واحد قرار گرفت. تعداد معاملات امروز فرابورس با ۱۱۴ هزار دفعه معامله به حجم معاملاتی ۹۳۲ میلیون برگه سهم رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس نیز ۳۷ هزار و ۸۳۴ میلیارد ریال بود.
نمادهای «بپاس»،‌ «زاگرس»، «آریا»، «هرمز» و «ذوب» از نمادهای تاثیرگذار و «فگستر»، «فتوسا»، «ساوه» و «کرمان» نمادهای پرتراکنش امروز بازار فرابورس بودند.

کد خبر 433292

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =