«پالایش» با رنگ سرخ ۱۴۰۰ را آغاز کرد

صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» اولین روز معاملاتی خود را در سال ۱۴۰۰ با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۲.۵۹ درصد کاهش قیمت نسبت به روز آخرین روز معاملاتی به قیمت پایانی ۸۳۵۰۲ ریال رسید.

به گزارش صدای بورس، شاخص کل بورس تهران در اولین روز معاملات در سال ۱۴۰۰ با افزایش ۱۸۴۷ واحدی در کانال یک میلیون و ۳۰۹ هزار واحدی قرار گرفت. صندوق پالایشی یکم نخستین روز معاملاتی هفته را با کاهش ۲.۵۹ درصدی قیمت نسبت به آخرین روز معاملاتی به پایان رساند. پالایش صبح امروز را با قیمت  ۸۳۸۰۰ ریال آغاز کرد اما در نهایت قیمت ۸۳۰۳۰ ریال را به عنوان آخرین معامله به ثبت رساند.

ارزش بسته ۳۰۰ واحدی صندوق پالایش به  ۲۴۹۳۴۰۰۰ ریال و بسته ۵۰۰ واحدی به  ۴۱۵۵۷۰۰۰ریال رسید.

در مجموع ۳۰ میلیون سهم با ارزش  ۲ هزار و ۵۶۴ میلیارد ریال معامله شد که سهامداران حقیقی تقریبا ۹۹.۸ درصد از معاملات را در سمت خرید و ۹۹.۹ درصد در سمت فروش را به خود اختصاص دادند و موجب خروج  ۳۴۷ میلیون تومان پول حقیقی از نماد «پالایش» شد.

کد خبر 430689

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • «پالایش» با رنگ سرخ هفته را آغاز کرد

  «پالایش» با رنگ سرخ هفته را آغاز کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» اولین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۴۷ درصد کاهش قیمت نسبت به روز چهارشنبه به قیمت پایانی ۸۷۲۷۰ ریال رسید.

 • «پالایش» در مسیر کاهش

  «پالایش» در مسیر کاهش

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» نخستین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۴۱ درصد کاهش قیمت نسبت به روز چهارشنبه به قیمت پایانی ۷۷۶۰۰ ریال رسید.

 • پالایش سرخ رنگ هفته را تمام کرد

  پالایش سرخ رنگ هفته را تمام کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۱.۵۱ درصد کاهش قیمت نسبت به روز سه شنبه به قیمت پایانی ۸۰۳۴۰ ریال رسید.

 • «پالایش» کام سهامدارانش را شیرین کرد

  «پالایش» کام سهامدارانش را شیرین کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» نخستین روز معاملاتی هفته را با رنگ سبز به پایان رساند و با ۷.۷۵ درصد افزایش قیمت نسبت به روز سه‌شنبه به قیمت پایانی ۱۰۰۷۸۰ ریال رسید.

 • «پالایش» با رنگ سرخ هفته را آغاز کرد

  «پالایش» با رنگ سرخ هفته را آغاز کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» اولین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۰۹ درصد کاهش قیمت نسبت به روز چهارشنبه به قیمت پایانی ۸۰۴۲۰ ریال رسید.

 • اولین روز سبز پالایش در ۱۴۰۰ رقم خورد

  اولین روز سبز پالایش در ۱۴۰۰ رقم خورد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» چهارمین روز معاملاتی هفته را با رنگ سبز به پایان رساند و با ۰.۱۶ درصد افزایش قیمت نسبت به روز یکشنبه به قیمت پایانی ۸۱۵۷۰ریال رسید.

 • «پالایش» به رنگ سرخ درآمد

  «پالایش» به رنگ سرخ درآمد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» دومین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۱.۴۱درصد کاهش قیمت نسبت به روز ‌شنبه به قیمت پایانی ۹۹۳۶۰ ریال رسید.

 • سهامداران «پالایش» دوباره ضرر کردند

  سهامداران «پالایش» دوباره ضرر کردند

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» سومین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۳۳ درصد کاهش قیمت نسبت به روز یک‌شنبه به قیمت پایانی ۹۶۰۵۰ ریال رسید.

 • «پالایش» به رنگ سرخ

  «پالایش» به رنگ سرخ

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» دومین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۲.۲ درصد کاهش قیمت نسبت به روز شنبه به قیمت پایانی ۸۴۹۱۰ ریال رسید.

 • «پالایش» همچنان در سیر نزول قیمتی

  «پالایش» همچنان در سیر نزول قیمتی

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۱.۹۵ درصد کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت پایانی ۹۰۴۱۰ ریال رسید

 • «پالایش» قرمز هفته را تمام کرد

  «پالایش» قرمز هفته را تمام کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۷۸ درصد کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت پایانی ۸۵۶۲۰ ریال رسید.

 • «پالایش» نزولی تمام شد

  «پالایش» نزولی تمام شد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۲.۹۵ درصد کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت پایانی ۸۲۹۸۰ ریال رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =