۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
«پالایش» در مسیر کاهش

صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» نخستین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۴۱ درصد کاهش قیمت نسبت به روز چهارشنبه به قیمت پایانی ۷۷۶۰۰ ریال رسید.

به گزارش صدای بورس،  صندوق پالایشی یکم نخستین روز معاملاتی هفته را با کاهش ۳.۴۱ درصدی قیمت نسبت به آخرین روز معاملاتی به پایان رساند. پالایش صبح امروز را با قیمت ۷۸۵۰۰ ریال آغاز کرد و در اواسط بازار با کاهش قیمتی مواجه شد و عدد ۷۷۱۳۰ ریال را به عنوان آخرین معامله به ثبت رساند.

در مجموع ۱۸  میلیون سهم با ارزش  یک هزار و ۴۵۹ میلیارد ریال معامله شد که سهامداران حقیقی تقریبا  ۹۹ درصد از معاملات را در سمت خرید و در سمت فروش ۹۸.۴  درصد معاملات را به خود اختصاص دادند و موجب ورود  ۸۱۳ میلیون تومان پول حقیقی به نماد «پالایش» شد.

کد خبر 430877

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • «پالایش» با رنگ سرخ ۱۴۰۰ را آغاز کرد

  «پالایش» با رنگ سرخ ۱۴۰۰ را آغاز کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» اولین روز معاملاتی خود را در سال ۱۴۰۰ با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۲.۵۹ درصد کاهش قیمت نسبت به روز آخرین روز معاملاتی به قیمت پایانی ۸۳۵۰۲ ریال رسید.

 • «پالایش» با رنگ سرخ هفته را آغاز کرد

  «پالایش» با رنگ سرخ هفته را آغاز کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» اولین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۴۷ درصد کاهش قیمت نسبت به روز چهارشنبه به قیمت پایانی ۸۷۲۷۰ ریال رسید.

 • سهامداران «پالایش» دوباره ضرر کردند

  سهامداران «پالایش» دوباره ضرر کردند

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» سومین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۳۳ درصد کاهش قیمت نسبت به روز یک‌شنبه به قیمت پایانی ۹۶۰۵۰ ریال رسید.

 • «پالایش» به رنگ سرخ

  «پالایش» به رنگ سرخ

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» دومین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۲.۲ درصد کاهش قیمت نسبت به روز شنبه به قیمت پایانی ۸۴۹۱۰ ریال رسید.

 • «پالایش» به رنگ سرخ درآمد

  «پالایش» به رنگ سرخ درآمد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» دومین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۱.۴۱درصد کاهش قیمت نسبت به روز ‌شنبه به قیمت پایانی ۹۹۳۶۰ ریال رسید.

 • «پالایش» با رنگ سرخ هفته را آغاز کرد

  «پالایش» با رنگ سرخ هفته را آغاز کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» اولین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۳.۰۹ درصد کاهش قیمت نسبت به روز چهارشنبه به قیمت پایانی ۸۰۴۲۰ ریال رسید.

 • پالایش سرخ رنگ هفته را تمام کرد

  پالایش سرخ رنگ هفته را تمام کرد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۱.۵۱ درصد کاهش قیمت نسبت به روز سه شنبه به قیمت پایانی ۸۰۳۴۰ ریال رسید.

 • اولین روز سبز پالایش در ۱۴۰۰ رقم خورد

  اولین روز سبز پالایش در ۱۴۰۰ رقم خورد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» چهارمین روز معاملاتی هفته را با رنگ سبز به پایان رساند و با ۰.۱۶ درصد افزایش قیمت نسبت به روز یکشنبه به قیمت پایانی ۸۱۵۷۰ریال رسید.

 • «پالایش» نزولی تمام شد

  «پالایش» نزولی تمام شد

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۲.۹۵ درصد کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت پایانی ۸۲۹۸۰ ریال رسید.

 • «پالایش» همچنان در سیر نزول قیمتی

  «پالایش» همچنان در سیر نزول قیمتی

  صندوق پالایشی یکم، با نماد «پالایش» آخرین روز معاملاتی هفته را با رنگ سرخ به پایان رساند و با ۱.۹۵ درصد کاهش قیمت نسبت به روز گذشته به قیمت پایانی ۹۰۴۱۰ ریال رسید

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =