۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
قیمت ۵ مدل خودرو امروز (۹۹/۶/۳)

بازار خودرو که طی چند ماه اخیر افزایش قیمت بی سابقه ای را تجربه کرده است چند روزی است که به ثبات رسیده و از اواخر مرداد ماه تاکنون قیمت ها در این بازار در حال پایین آمدن است.

به گزارش صدای بورس : پراید خودرو نا امنی که در بین شهروندان با عنوان خودرو نا امن و مرگبار معروف است در طول چند ماه از ۳۰ میلیون تومان به مرز ۹۰ میلیون تومان رسید. در بازار خودرو از اواخر مرداد کاهش قیمت آغاز شد و تاکنون۳ شهریور ۹۹ نیز ادامه داشته است هر چند سرعت و شدت ریزش قیمت ها در این بازار در مقابل افزایش قیمت چند ماه اخیر بسیار ناچیز است.

افزایش قیمت بی سابقه پراید
 بازار خودرو که طی چند ماه اخیر افزایش قیمت بی سابقه ای را تجربه کرده، چند روزی است که به ثبات رسیده و از اواخر مرداد ماه تاکنون قیمت‌ها در این بازار در حال پایین آمدن است، به طوری‌که قیمت پراید ۱۳۲، ۱۵۱ و  ۱۳۱ از آخرین روز مردادماه تاکنون ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته و قیمت این خودروها امروز به ترتیب ۷۸، ۸۸ و ۷۷ میلیون تومان اعلام شده است.

در این بین اما قیمت خودرو پراید ۱۱۱ طی چند روز اخیر روی ۸۹ میلیون تومان ثابت مانده است.

بیشتر بخوانید:

ای خریدار مواظب باش!

مهمترین اخبار اقتصادی بورسی امروز (۹۹/۶/۳)

محبوب‌ترین‌های بورسی امروز (۹۹/۰۶/۰۳)

تحولات نرخ دلار و یورو امروز( ۹۹/۶/۳)

دارندگان سهام‌های فخوز، فولاد، کگل، فملی و کچاد بخوانند
 

قیمت گروه خودروسازی پژو

کاهش قیمت‌های اخیر در بازار خودرو تنها به خودروهای گروه پراید محدود نمی شود، بلکه قیمت خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۵ فول از اواخر مرداد ماه تاکنون ۳ میلیون تومان کاهش یافته و قیمت این خودرو به ۱۹۹ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ فول نیز در این مدت با ۲ میلیون تومان کاهش مواجه بود و به ۱۶۳ میلیون تومان رسیده است.

سایر خودروهای گروه خودروسازی پژو نیز از این کاهش قیمت ها در امان نمانده‌اند، به گونه‌ای که قیمت خودرو پژو ۲۰۰۸ که تا ۷۸۰ میلیون تومان بالا رفته بود، امروز به ۷۶۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۹۸ این خودرو نیز در حال حاضر ۷۳۰ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت خودروهای گروه سمند

خودروهای گروه سمند نیز در این مدت کاهش قیمت چشمگیری داشتند به طوری که قیمت خودرو سمند ال ایکس ای اف ۷ بنزینی مدل ۹۹ از ۱۷۵ میلیون تومان امروز به ۱۶۸ میلیون تومان رسیده است و قیمت سمند ال ایکس ساده که ۱۴۵ میلیون تومان بوده، امروز به ۱۴۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودرو های تیبا

در این میان قیمت خودرو های تیبا هاچ بک ای ایکس رینگ آلمینیومی، تیبا هاچ بک ای ایکس رینگ فولادی، تیبا هاچ بک پلاس و تیبا صندوقدار اس ایکس بنزینی به ترتیب ۱۰۶، ۱۰۱، ۱۱۵ و ۹۴ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت خودرو کوییک 

خودرو کوییک دنده ای که ۱۲۴ میلیون تومان قیمت داشت، امروز به قیمت ۱۲۰ میلیون تومان رسیده است و قیمت خودرو کوییک دنده ای آر نیز از ۱۲۷ میلیون تومان به ۱۲۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

منبع: خبرآنلاین

کد خبر 415623

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =