«مشترک نقش جهان» در صدر بازدهی صندوق ها

در هفته منتهی به ۱۳ آذر ‌ماه صندوق‌های سهامی در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند. صندوق‌ «مشترک نقش جهان»، با کسب ۱۰.۱۵ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌ این هفته را از آنِ خود کرد.

به گزارش صدای بورس، در هفته‌ای که گذشت شاخص کل بورس روندی صعودی در پیش‌گرفت. شاخص کل بورس در این هفته با ۱۳۹,۱۵۴ واحد افزایش به محدوده ۲,۱۶۵ هزار واحد رسید. در هفته منتهی به ۱۳ آذر ‌ماه صندوق‌های سهامی در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند.

صندوق‌ «مشترک نقش جهان»، «پرتو پایش پیشرو» و «سهم آشنا» به ترتیب با کسب ۱۰.۱۵ و ۹.۱۶ و ۹.۰۶ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند. در هفته گذشته خالص ورود پول به صندوق‌های سرمایه‌گذاری مثبت بود. ورود وجه نقد به کل صندوق‌های سرمایه‌گذاری ۲۴ هزار میلیارد ریال بود که صندوق‌های قابل معامله با ۱۸,۹۹۰ میلیارد ریال بیشترین ورود وجه نقد را داشتند.

«مشترک نقش جهان» در صدر بازدهی صندوق ها

 • رضا حامدی‌فر - کارشناس بازار
 • شماره ۵۲۲ هفته نامه اطلاعات بورس
کد خبر 484544

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • صندوق‌های پربازده هفته معرفی شدند

  صندوق‌های پربازده هفته معرفی شدند

  در هفته منتهی به ۶ آذر ‌ماه صندوق‌های قابل معامله در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند. صندوق‌ «امین نهایت نگر»، با کسب ۳.۶۳ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌ این هفته را از آنِ خود کرد.

 • صندوق های پربازده هفته کدامند؟

  صندوق های پربازده هفته کدامند؟

  در هفته‌ای که گذشت شاخص کل بورس روندی نزولی در پیش‌گرفت. شاخص کل بورس در این هفته با ۳۷،۹۵۰ واحد کاهش به محدوده ۲,۰۱۸ هزار واحد رسید...

 • برترین صندوق‌های آخرین هفته پاییز

  برترین صندوق‌های آخرین هفته پاییز

  در هفته منتهی به ۲۷ آذر ‌ماه صندوق‌های قابل معامله و سهامی در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند.

 • «خزانه داریوش» پربازده‌ترین صندوق‌ 

  «خزانه داریوش» پربازده‌ترین صندوق‌ 

  در هفته منتهی به ۱۵ آبان ‌ماه صندوق‌های قابل معامله و با درآمد ثابت در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند. صندوق‌ «خزانه داریوش»،با کسب ۴.۰۶ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند.

 • پربازده ترین صندوق های هفته معرفی شدند

  پربازده ترین صندوق های هفته معرفی شدند

  در هفته منتهی به ۲۰ آذر ‌ماه صندوق‌های قابل معامله در راس صندوق‌های پربازده قرار گرفتند. صندوق‌ «مشترک ارزش کاوان آینده»، «بازده پایا» و «سپهر آتی» به ترتیب با کسب ۱.۶۷ و ۱.۵۹ و ۱.۵۵ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند.

 • پر بازده ترین صندوق های سرمایه گذاری کدامند؟

  پر بازده ترین صندوق های سرمایه گذاری کدامند؟

  در هفته‌ای که گذشت شاخص کل بورس روندی نزولی در پیش­گرفت. شاخص کل بورس در این هفته با بیش از ۴۰,۴۸۹ واحد کاهش به محدوده ۱,۹۸۱ هزار واحد رسید...

 • «مشترک ارزش کاوان آینده» در صدر 

  «مشترک ارزش کاوان آینده» در صدر 

  صندوق‌ «مشترک ارزش کاوان آینده»، «تجربه ایرانیان» و «تضمین اصل سرمایه گیتی دماوند» به ترتیب با کسب ۲.۳۰ و ۱.۹۰ و ۱.۶۷ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند.

 • صندوق‌های پربازده هفته معرفی شدند

  صندوق‌های پربازده هفته معرفی شدند

  صندوق‌ «آرمان رایا یکم»، «امین نهایت نگر» و «پرتو پایش پیشرو» به ترتیب با کسب ۲.۷۷ و ۱.۸۳ و ۱.۶۱ درصد بازدهی، عنوان پربازده‌ترین صندوق‌های این هفته را از آنِ خود کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =