ریسک معامله بر روی فنورد چقدر است؟

سهم فنورد یک افزایش سرمایه پیش رو دارد و قیمت همچنان رشد می کند آیا با این تحولات برای خرید این سهم عجله کنیم ؟! در ادامه تحلیلی از سهم فنورد را بخوانید.

به گزارش صدای بورس، باتوجه به رشد قیمتی و افزایش سرمایه پیش رو، ورود به سهم نورد و قطعات فولادی برای سرمایه‌گذاران کوتاه‌ مدت توصیه نمی‌ شود.

براساس این گزارش در تحلیل تکنیکال سهم فنورد مشخص شد؛ سهم دارای روند صعودی است هرچند از قدرت این روند کاسته شده است. سهم حرکت رو به رشد خود را از سطح حمایتی ۱۴،۰۰۰ تومان آغاز کرده است و در حال حاضر در محدوده هدف قیمتی ۲۵،۰۰۰ تومان و سقف قیمتی تاریخی خود قرار دارد. ذخیره بخشی از سود در همین محدوده باتوجه به مجمع افزایش سرمایه پیش رو، بخصوص برای معامله‌گران کوتاه‌مدتی توصیه می‌ شود. حدضرر در ۲۱،۰۰۰ تومان واقع شده است. باتوجه به رشد قیمتی و قرارگیری قیمت در محدوده مقاومتی، ورود به سهم در این محدوده قیمتی توصیه نمی‌ شود.

براساس تحلیل بنیادی نیز مشخص شد؛ شرکت نورد و تولید قطعات فولادی #فنورد، در زمینه تولید انواع محصولات فولادی فعالیت دارد. مطابق گزارشات سالانه، شرکت توانسته به ازای هر سهم سود ۳۲،۸۴۱ ریالی محقق کند که ۵۶٪ نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

شرکت برای اصلاح ساختار مالی برنامه افزایش سرمایه سنگین ۱،۰۰۰٪ از محل سود انباشته دارد که مجوز این افزایش سرمایه صادر شده است. مجمع عمومی فوق‌العاده برای تصویب افزایش سرمایه در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ برگزار خواهد شد. باتوجه به رشد قیمتی اخیر و افزایش سرمایه پیش رو، ورود به سهم برای سرمایه‌گذاران کوتاه‌ مدتی توصیه نمی‌ شود.

منبع: کارگزاری آتی ساز بازار

کد خبر 454983

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =