۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
بانک دی بازگشت

با ارائه صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به اسقند ۱۴۰۰، این بانک از شمول مائه ۱۴۱ خارج نشده است و بلاتکلیفی سهامداران این شرکت ادامه دارد.

صدای بورس - میثم قریشی؛ نماد بانک دی از ۲۸ مهر ۱۴۰۰ تاکنون بسته است و نزدیک به هشت ماه از بسته بودن این نماد می‌گذرد. در ابتدا این نماد به دلیل برگزاری مجمع متوقف و تا به امروز ۴ بار این نماد تعلیق شده است که آخرین بار در ۱۶ اسفندماه ۱۴۰۰، مطابق با اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال، به علت عدم رعایت معیارهای پذیرش یا الزامات افشا توسط شرکت بانک دی، تعلیق شد.

در این رابطه فرابورس بیان کرده است، بانک دی برای سومین سال متوالی مشمول ماده ۱۴۱ شده است که این موضوع به منظور تصمیم گیری جهت اعطا مهلت یا لغو پذیرش به هیئت پذیرش ارجاع شده و هیئت پذیرش اقدام به اعطای مهلت به ناشر جهت انجام برنامه‌های خود برای خروج از شمول ماده ۱۴۱ لایحه قانون تجارت کرد.

صورت‌های مالی سالانه حسابرسی شده منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ در تاریخ ۲۰/ ۱۳۹۹/۰۷ منتشر شد که بر اساس آن شرکت از شمول ماده مذکور خارج نشده بود. با توجه به اتمام مهلت‌های قابل اعطا به ناشر توسط هیئت پذیرش فرابورس ایران به موجب مفاد ماده ۴۲ "دستورالعمل پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار در فرابورس ایران "، هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار اختیار تصمیم گیری در خصوص اعطای فرصت بیشتر به ناشر جهت خروج از شمول ماده ۱۴۱ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت را به هیئت پذیرش فرابورس ایران تفویض کرد و آن هیئت اقدام به اعطای فرصت به ناشر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ جهت ارایه صورت‌های مالی سالانه حسابرسی شده سال مالی منتهی به ۳۰ /۱۲ /۱۳۹۹ کرد.


بیشتر بخوانید: سیمان ارزان می‌شود


بانک دی بازگشت

با ارائه صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به اسفند ۱۴۰۰، این بانک از شمول مائه ۱۴۱ خارج نشده است و بلاتکلیفی سهامداران این شرکت ادامه دارد. امروز بعد از چند ماه تعلیق نماد معاملاتی شرکت بانک دی ، پس از برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام و افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، از طریق انجام حراج ناپیوسته بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت و با اعمال یک مرحله پیش گشایش باز می‌شود.

کد خبر 453823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
  0 0
  بازنبودبهتربود
 • مصطفی DE ۱۷:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
  0 0
  نزدیک یه ساله میگن تا چند روز دیگه بازگشایی میشه مسخره شو درآوردن
 • علی IR ۲۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
  0 0
  اخه چرا بعد از نه ماه منفی باز کردید تو بازار منفی قیمت این سهم باید هشتصد تا هزار تومن باش
 • IR ۰۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
  0 0
  بعد از ۹ ماه با ا۵ درصد منفی باز شد و با سهامی که حقوقیها عرضه کردند سهام این بانک با کله زمین خورد بدبخت سهامداران خردی که به امید سود خریداری کردند و حالا حالا باید سماق بمکند