۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
داوطلبان آزمون استخدامی بخوانند

کلیه سؤالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی در نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی به صورت چهارگزینه‌ای با ضریب ۱ هستند که به ازای هر پاسخ اشتباه به سؤالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش صدای بورس، ثبت‌نام برای شرکت در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور از روز چهارشنبه۲۷ بهمن ماه سال گذشته از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد و حدود ۹۳ هزار نفر برای شرکت در نهمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی داوطلب شدند.

آزمون رشته‌های شغلی مربوط به وزارت آموزش و پرورش ، روز گذشته جمعه مورخ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار شد که از تعداد ۵۰۰ هزار داوطلب شرکت کننده بیش از ۳۴ هزار نفر در آزمون استخدامی ویژه رشته‌های شغلی آموزش و پرورش پذیرفته و استخدام می شوند و آزمون سایر دستگاه ها نیز روز ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

کلیه سؤالات مواد آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه ای با ضریب یک می باشند. به ازای هر پاسخ اشتباه به سؤالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.


 • بیشتر بخوانید:

پرداخت حقوق کارکنان مشروط شد


دستگاه های اجرایی می توانند حداکثر تا ۶ ماه پس از اعلام نتیجه نهایی آزمون و تا قبل از زمان برگزاری آزمون بعدی، با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان سنجش آموزش کشور در هر یک از شغل- محل هایی که داوطلب نداشته و یا افراد پذیرفته شده کمتر از نیاز دستگاه باشند، از میان داوطلبان آزمون با در نظر گرفتن اولویت دوم داوطلبان و رعایت شرایط تعیین شده در شغل محل های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام امتحان مشترک فراگیر برای دستگاه مورد نظر (اعم از داشتن حد نصاب، سهمیه، جنسیت)، به ترتیب نمرات فضلی در آزمون کتبی، نسبت به دعوت از آنها جهت انجام سایر مراحل استخدامی اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، مبنای اعلام نتیجه امتحان مشترک فراگیر اولویت اول انتخابی داوطلبان است و اولویت دوم صرفا در مرحله تکمیل ظرفیت (در صورت انجام)، مد نظر قرار خواهد گرفت.

کد خبر 451271

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • این کارمندان ۵۲ میلیون به بالا حقوق می‌گیرند +جزئیات

  این کارمندان ۵۲ میلیون به بالا حقوق می‌گیرند +جزئیات

  کارمندان این شرکت‌های دولتی رکورددار دریافت بالاترین حقوق و مزایا هستند. بر اساس گزارش دیوان محاسبات کشور، پارسال میانگین دریافتی کارمندان آنها گاهی به بالای ۵۲ میلیون تومان در ماه رسیده است.

 • پرداخت حقوق کارکنان مشروط شد

  مانند چند سال اخیر؛

  پرداخت حقوق کارکنان مشروط شد

  مانند چند سال اخیر، پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دستگاه‌های اجرایی به ثبت اطلاعات در سامانه ثبت و حقوق و مزایا مشروط شده است.

 • دست روی حقوق‌های پَرت

  دست روی حقوق‌های پَرت

  انتشار فیش‌های تا چندصد میلیونی در دستگاه های اجرایی که با هر دلیل و بهانه ای صادر شده بود، بار دیگر جریان پرداخت های نجومی را به میان کشید، بعدها در مورد چرایی صدور این فیش ها، دلایلی مطرح و قول هایی برای ساماندهی نظام پرداخت داده شد که انتظار می‌رود که طبق این وعده‌ها، روال فعلی رو به اصلاح پیش رود نه اینکه مانند گذشته هیاهویی بیش نبوده، روی کاغذ بماند و باز هم صدای فیش های عجیب بلند شود.

 • "پاداش" مدیران مشروط شد؟

  "پاداش" مدیران مشروط شد؟

  پرداخت پاداش به مدیران دولتی برای سال آینده، براساس گزارش ارزیابی عملکرد و بهره وری آنها انجام خواهد شد.

 • جزئیات احکام حقوق و دستمزد و تبدیل وضعیت کارمندان

  در کمیسیون تلفیق مصوب شد؛

  جزئیات احکام حقوق و دستمزد و تبدیل وضعیت کارمندان

  بخشی از احکام مهم اداری و استخدامی، حقوق و دستمزد و مالیات حقوق کارمندان در گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور حائز اهمیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =