پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت روز کارگر

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با تبریک روز کارگر به سخنی از امام خمینی (ره) اشاره کرد که فرموده است: حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است.

صدای بورس؛ با فرا رسیدن روز جهانی کارگر، دکتر عطاالله معروفخانی طی پیامی این روز را به کارگران مخصوصا کارگران شریف و زحمتکش فولاد هرمزگان تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

کارگران از شریف ترین طبقه اجتماعی هستند و حیات یک جامعه در دستان پرتوان آنهاست . توسعه اقتصادی و صنعتی در جوامع به دست کارگران و نیروهای متخصص صورت گرفته است . بی شک همه ما مدیون تلاشها و زحمت های این عزیزان هستیم .


 • بیشتر بخوانید:

تاجران فولاد در تنگنای عوارض صادراتی


مقام‌معظم رهبری می فرمایند : رعایت حق نیروی کار ضروری است و باید به آن توجه شود . حقوق طبیعی وعادلانه ، پرداخت منظم و بدون تاخیر ، ثبات اشتغال یعنی امنیت شغلی ، مساله بیمه ، خدمات رفاهی ، مساله بهداشت ودرمان اینها چیزهای هست که جز حقوق کارگران است و اینها وظایف طبیعی کارفرماست.
بنابراین رسیدگی و حمایت از کار و کارگر وظیفه شرعی و قانونی همه به شمار می رود و موظف هستیم که حقوق آنها را رعایت کنیم .
ما در فولاد هرمزگان در تلاش هستیم تکریم نیروی انسانی را سرلوحه کار خوددقرار دهیم و امیدواریم که بتوانیم در عمل به منویات مقام‌ معظم‌ رهبری جامه عمل بپوشانیم .
اینجانب فرا رسیدن ۱۱ اردیبهشت ماه ، روز جهانی کارگر را به کارگران محترم و بزرگوار شرکت فولاد هرمزگان تبریک عرض می نمایم .امیدوارم همه همکاران‌ محترم درکنار خانواده های گرانقدر خود همواره سلامت باشند .

انشاالله


عطاالله معروفخانی
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

کد خبر 451020

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • بیمه کارگران ساختمانی کی به سرانجام می‌رسد؟

  بیمه کارگران ساختمانی کی به سرانجام می‌رسد؟

  وزیر کار این وعده را به کارگران ساختمانی داده که با همراهی مجلس و در صورت اصلاح برخی از مواد قانونی، همه کارگران ساختمانی تحت پوشش خدمات بیمه‌ای و رفاهی قرار گیرند.

 • کشاورزان، چه قدر به سلامت شغلی خود اهمیت می‌دهند؟

  کشاورزان، چه قدر به سلامت شغلی خود اهمیت می‌دهند؟

  کشاورزی، یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های بشری در جای‌جای جهان است که در ازای تولید غذا برای انسان، خطرات زیادی را متوجه فعالین خود می‌کند. محققان برای کم کردن بار این خطرات شغلی، مطالعه‌ای انجام داده و ابعاد این موضوع را به شیوه علمی بررسی کرده‌اند.

 • مگر ما ۸۰ میلیون یارانه‌بگیر در کشور داریم؟

  مگر ما ۸۰ میلیون یارانه‌بگیر در کشور داریم؟

  یک کارشناس حوزه کار با تشریح راهکارهای افزایش درآمد دولت، مهمترین مطالبه جامعه کارگری در شرایط کنونی را کنترل بازار و نرخ تورم عنوان کرد و از وزارت کار خواست تا در بروز کردن اطلاعات مربوط به یارانه بگیران اقدام جدی صورت دهد.

 • ۲۰ میلیون نفری که هنوز سهام عدالت نگرفته‌اند چه کسانی هستند؟

  ۲۰ میلیون نفری که هنوز سهام عدالت نگرفته‌اند چه کسانی هستند؟

  سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت با انتقاد از نحوه تخصیص سهام عدالت در کشور گفت: امروز دولت اعلام می‌کند که ۲۰ میلیون نفر از شش دهک پایین درآمدی جامعه سهام عدالت نگرفته اند، در حالی که مطابق قانون باید به آنها سهام عدالت تخصیص داده می‌شد.

 • دلیل گرانی قیمت آرد مشخص شد

  دلیل گرانی قیمت آرد مشخص شد

  رئیس انجمن آردسازان گفت: وزیر جهاد باید متصدیان مربوط به گرانی آرد را بازخواست و این افراد باید پاسخگو باشند که چرا این چنین بی برنامه عمل کردند.

 • حقوق بازنشستگان چقدر افزایش می‌یابد؟ + جزییات

  حقوق بازنشستگان چقدر افزایش می‌یابد؟ + جزییات

  دبیرکل خانه کارگر گفت: تاکنون سه جلسه برای افزایش مستمری بازنشستگان با حضور مدیرعامل تامین اجتماعی، کانون بازنشستگان و اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری انجام شده است که حاصل این جلسات ابهاماتی بوده که اول مطرح فرموده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =