۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
روزهای سبز فرا رسیده‌اند؟

شاخص کل امروز ۱۵ اردیبهشت، پس از رشد ۵ هزار و ۲۰۱ واحدی و با ۰.۴۵ درصد تغییر، در رقم یک میلیون و ۱۷۲ هزار واحد آرام گرفت.

به گزارش صدای بورس، شاخص کل امروز ۱۵ اردیبهشت، پس از رشد ۵ هزار و ۲۰۱ واحدی و با ۰.۴۵ درصد تغییر، در رقم یک میلیون و ۱۷۲ هزار واحد آرام گرفت. در مقابل شاخص‌ کل هم‌وزن با اینکه کاهش زیادی نداشت اما با نزول ۰.۰۴ درصدی و با ۱۷۷ واحد تغییر، بر مدار ۴۲۲ هزار و ۸۴۸ واحدی  به کار خود پایان داد.

تعداد معاملات امروز بازار سهام با ۳۵۳ هزار معامله به حجم ۴ میلیارد و ۲۸۷ میلیون برگه سهم رسید. ارزش معاملات در بازار امروز ۳۱ هزار و ۶۵۵ میلیارد ریال بود.

نمادهای «فملی»، «فولاد»،‌ «فارس»‌، «وپاسار» و «وبملت» از تاثیرگذاران مثبت و «شپنا» و «رمپنا» از تاثیرگذاران منفی بر شاخص کل بودند و نمادهای «وبملت»،‌ «فملی»، «خودرو»، «برکت» و «شستا» نمادهای پرتراکنش امروز بازار سهام بودند.


بیشتر بخوانید:
۱۳ هزار و ۵۹۰ واحد کاهش، ماحصل تلاش امروز شاخص


شاخص بازار فرابورس نیز امروز مانند شاخص کل، مثبت بود و با رشدی ۷ واحدی، بر مدار ۱۷ میلیون و ۴۲۵ هزار واحدی قرار گرفت. تعداد معاملات امروز فرابورس با ۸۳ هزار دفعه معامله به حجم معاملاتی ۶۵۲ میلیون برگه سهم رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس نیز ۶۰ هزار و ۴۹۳ میلیارد ریال بود.
نمادهای «میدکو»،‌ «کگهر»، «آریا»، «دماوند» و «ذوب» از نمادهای تاثیرگذار و «آریا»، «وسپهر»، «کرمان» و «شگویا» نمادهای پرتراکنش امروز بازار فرابورس بودند.

کد خبر 432556

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =