آخرین خبر از تجدید ارزیابی سیمان تهران

یکی از خواسته های سهاداران تجدید ارزیابی زمین بود که از تیرماه در دستور کار قرار گرفت. تجدید ارزیابی این زمین ها با توجه به قدمت و سعت و پراکندگی زمین های متعلق به سیمان تهران بسیار سخت بود.

سید عباس حسینی، مدیرعامل شرکت سیمان تهران در گفت و گو با صدای بورس:
شرکت سیمان تهران خود را در مقابل سهامداران خود مسئول و متعهد می داند. سرمایه شرکت سیمان تهران ۱۷۵ میلیارد تومان بود که با افزایش سرمایه ۷۶۰ میلیارد تومانی از محل تجدید ارزیابی به ۹۳۵ میلیارد تومان افزایش یافت.
یکی از خواسته های سهاداران تجدید ارزیابی زمین بود که از تیرماه در دستور کار قرار گرفت. تجدید ارزیابی این زمین ها با توجه به قدمت و سعت و پراکندگی زمین های متعلق به سیمان تهران بسیار سخت بود. در اواخر تیرماه که این موضوع مصوبه هیئت مدیره شد به کانون کارشناسان دادگستری اعلام و ۲ هیئت مجزا برای موضوع تعریف شد.
جلسات متعدد بسیاری با این کمیته برگزار شد. در بررسی هایی که انجام شد قیمتی برای زمین ها در آبان ماه اعلام شد، قیمت اعلامی با توقعات هیئت مدیره و سهامداران تفاوت چشمگیری داشت. به کانون اعتراض نسبت به قیمت اعلام شد و دوباره کارشناسان مدارک را بررسی کردند و چند روز پیش قیمت جدید را اعلام کردند که باز این قیمت اعلامی با توقعات فاصله زیادی داشت، با توجه به آنکه پروسه تجدید ارزیابی طولانی شده و سهامداران منتظر نتیجه تجدید ارزیابی هستند برای مدیریت این موضوع، دو مسیر در نظر گرفته شد، اول آنکه اعتراض به قیمت اعلامی، به کانون مجدد اعلام شد و دوم گزارش توجیهی تهیه و به بازرس ارسال شود به شکل همزمان اجرایی شود.

کد خبر 430366

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =