اردیبهشت پربار با برگزاری مجمع ۱۰ شرکت

زمان برگزاری مجمع سالانه، عادی به طور فوق‌العاده و فوق‌العاده ۱۰ شرکت به همراه لغو مجمع سالانه شرکت سیمانی در اردیبهشت ماه اعلام شد.

به گزارش صدای بورس به نقل از بورس پرس، شرکت‌های کشت و دامداری فکا، فرآورده‌های نسوز ایران، مینو شرق و داروسازی اکسیر با اتمام سال مالی منتهی به اسفند، خوراک دام پارس با اتمام سال مالی منتهی به آذر و سیمان ایلام با اتمام سال مالی منتهی به دی گذشته، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.

همچنین پالایشگاه لاوان برای انتخاب اعضای هیات مدیره، بانک شهر برای تصویب صورت‌های مالی منتهی به اسفند ۹۶ و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران برای تصویب صورت‌های مالی منتهی به شهریور ۹۸ به مجمع عادی به طور فوق‌العاده می‌روند.

دو شرکت قطعات اتومبیل ایران و صنعتی دریایی ایران برای تصمیم‌گیری درخصوص افزایش سرمایه ۴۶۴ و ۱۶۴۸ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و سرمایه‌گذاری مسکن تهران برای اصلاح اساسنامه به مجمع فوق العاده می‌روند.

در این میان، مجمع سالانه سیمان فارس که قرار بود ۱۶ اردیبهشت برگزار شود، لغو و تصمیم گیری در خصوص تصویب صورت‌های مالی منتهی به اسفند گذشته به مجامع بعدی که تاریخ آن متعاقباً اعلام می‌شود، موکول شد.

پالایشگاه لاوان (مجمع عادی به طور فوق‌العاده): ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت در محل شرکت واقع در شیراز، کمربندی اکبرآباد

بانک شهر (مجمع عادی به طور فوق‌العاده): ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت در محل بانک شهر

قطعات اتومبیل ایران (مجمع فوق‌العاده): ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت در محله اباذر، خ بوستان یکم، بزرگراه کاشانی، پلاک ۹

صنعتی دریایی ایران (مجمع فوق‌العاده): ساعت ۱۱ روز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت در مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش

کشت و دامداری فکا: ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت در محل شرکت واقع در کیلومتر ۱۶ جاده اصفهان شیراز

فرآورده‌های نسوز ایران: ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

خوراک دام پارس: ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت در محل شرکت  واقع در کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص تهران کرج

مینو شرق: ساعت ۹ روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت در شرکت مینو

سیمان ایلام: ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت در محل شرکت سیمان تهران

داروسازی اکسیر: ساعت ۱۰ روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت در مجموعه فرهنگی تلاش

سرمایه‌گذاری مسکن تهران (مجمع فوق‌العاده): ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت در بلوار میرداماد، میدان مادر، خ شاه نظری، شماره ۸

سرمایه‌گذاری ساختمان ایران(مجمع عادی به طور فوق‌العاده): ساعت ۱۰ روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت در مجموعه نیایش

کد خبر 412694

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =