اعطای گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات به شرکت مس

استفاده از فناورهای اطلاعاتی و الزامات آن همچون سیستم‌های امنیت اطلاعات در حال حاضر یکی از مهمترین مزیت‌های رقابتی است که بنگاه‌های اقتصادی برای افزایش رقابت‌پذیری باید در سطح سازمان پیاده‌سازی کنند.

به گزارش صدای بورس، استفاده از فناورهای اطلاعاتی و الزامات آن همچون سیستم‌های امنیت اطلاعات در حال حاضر یکی از مهمترین مزیت‌های رقابتی است که بنگاه‌های اقتصادی برای افزایش رقابت‌پذیری باید در سطح سازمان پیاده‌سازی کنند. از این رو، بکارگیری فناوری‌های روز اطلاعات در مدیریت سازمانی یکی از محورهایی بود که دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس از ابتدای سال جاری بر پیاده‌سازی آن تاکید می‌کرد.

در این راستا مجموعه فاوای معاونت منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مس از ابتدای سال جاری و با حمایت مدیرعامل شرکت مس در کنار اجرای طرح جامع سیستم‌های یکپارچه شرکت مس، موفق به استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در شرکت مس شد. 

پس از استقرار این سیستم، طی مراسمی با حضور معاون اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری، مدیر گروه فاوای شرکت مس، سرپرست حوزه وزارت صمت اَفتای نهاد ریاست‌جمهوری و جمعی از پرسنل فاوا و حراست گواهینامه ملی سیستم مدیریت امنیت_اطلاعات به شرکت ملی صنایع مس ایران، اعطا شد.

کد خبر 411654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =