صف خرید ۹۵ میلیون سهمی بیمه البرز

بیمه البرز درخصوص برنامه افزایش سرمایه از سه محل توضیح داد و با رشد ۴.۹ درصدی به قیمت ۳۱۳۴ ریالی رسید و صف خرید بیش از ۹۵ میلیون سهمی ایجاد کرد.

به گزارش صدای بورس به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، بیمه البرز که با سرمایه ۴۰۰ میلیارد تومانی در تابلوی اصلی بورس حضور دارد درخصوص برنامه افزایش سرمایه از سه محل توضیح داد و با رشد ۴.۹ درصدی به قیمت ۳۱۳۴ ریالی رسید و صف خرید بیش از ۹۵ میلیون سهمی روبرو شد.بیمه البرز  برنامه افزایش سرمایه از سه محل تجدید ارزیابی املاک، سود انباشته و آورده نقدی را دارد.

براین اساس،" البرز" پیرو گزارش منتشر شده در فضای مجازی اعلام کرد: افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی املاک (زمین و ساختمان)، سود انباشته و آورده نقدی در جلسه روز گذشته هیأت مدیره مورد موافقت قرار گرفت.

در این رابطه تفکیک مبلغ و درصد افزایش سرمایه پس از ارزیابی املاک توسط هیأت کارشناسان رسمی دادگستری و تهیه گزارش توجیهی افزایش سرمایه است که این تصمیم منوط به نتایج حاصل از ارزیابی فوق و حصول کلی شرایط مانند موافقت و تصویب مجمع فوق العاده سهامداران، اخذ مجوز های لازم از سازمان های ذیربط و انجام تمامی اقدامات قانونی طبق دستورالعمل های آن سازمان خواهد بود.

بنابراین گزارش، گروه توسعه مالی مهرآیندگان و دولت با ۱۹.۹ و ۱۷.۳ درصد در ترکیب سهامداری این شرکت بیمه حضور دارند.

کد خبر 410358

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =