امکان پرداخت خودکار اقساط تسهیلات با همراه بانک سینا

در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و ایجاد امکان دسترسی آسان به خدمات بانکی، پرداخت خودکار اقساط تسهیلات با همراه بانک سینا فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، با هدف بهبود فرایندهای کاری و انعطاف پذیری بیشتر همراه بانک سینا، قابلیت های متعددی به آن افزوده شده که امکان پرداخت خودکار اقساط یکی از این موارد است.

کاربران همراه بانک سینا با استفاده از این قابلیت که در بخش تقویم (ثبت رویداد) وجود دارد؛ می توانند با انتخاب شماره حساب یا شماره شبای مقصد، اقساط تسهیلات خود را در بازه های زمانی مورد نظر با مبالغ و دفعات دلخواه تعریف و پس از انتخاب سپرده مبدا و ورود رمز همراه بانک، امکان پرداخت خودکار قسط را فعال کنند.

همراه بانک سینا دارای قابلیت های متعدد دیگری نیز هست که از آن جمله می توان به امکان یادداشت گذاری در زمان انتقال وجه برای مبدأ و مقصد، اضافه شدن قابلیت خرید بسته های اینترنتی برای سیم کارت ها، مودم های TD-LTE و... در منوی "شارژ و اینترنت"، اضافه شدن قابلیت خرید شارژ برای اپراتورهای ترابرد شده در منوی "شارژ و اینترنت"، اضافه کردن کد شبا به حساب در بخش حسابها و مخاطبین، ثبت تاریخ به روزرسانی موجودی در صفحه نخست و قابلیت ارسال صورتحساب با استفاده از Email به آدرس ایمیل مشتری در منوی "موجودی و گردش" اشاره کرد.

کد خبر 393931

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =