خداحافظی سررسید اسفند ۹۶ از بازار آتی سکه

نگاهی به روند معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران نشان می دهد که در آخرین روز معاملاتی قرارداد آتی سکه طلا تحویل اسفند ماه امسال، ۳۰۶ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه روی رقم یک میلیون و ۵۹۸ هزار تومان قرار گرفت.

معامله گران بازار آتی سکه روز دوشنبه ۱۹هزار و ۸۱۴ قرارداد برای تحویل ماه های آینده به ارزش ۳ هزار و ۳۷۷ میلیارد ریال منعقد کردند؛ نکته مهم معاملات دیروز خداحافظی سررسید اسفند امسال از بازار آتی بود.

به گزارش بورس آنلاین به نقل از  سنا، نگاهی به روند معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران نشان می دهد که در آخرین روز معاملاتی قرارداد آتی سکه طلا تحویل اسفند ماه امسال، ۳۰۶ قرارداد منعقد شد که قیمت تسویه سکه روی رقم یک میلیون و ۵۹۸ هزار تومان قرار گرفت.

در سررسیدهای اردیبهشت و تیرماه سال آینده نیز به ترتیب ۶۸۰ و ۴۱۶ قرارداد به ثبت رسید که بهای سکه برای تحویل اردیبهشت ماه یک میلیون ۶۰۲ هزار تومان و برای تحویل تیرماه سال آینده یک میلیون و ۶۲۴ هزار تومان بود.

همچنین  روز دوشنبه در سکه سررسید شهریور ماه سال آینده ۵۹۲ قرار داد و در سررسید آبان ۹۷ بالغ بر ۵ هزار و ۶۶۰ قرارداد بر تابلوی معاملات درج شد. بهای سکه در قرارداد تحویل شهریور سال آینده یک میلیون و ۶۴۹هزار تومان معامله شد و در قرارداد آبان ماه سال ۹۷ نیز معامله گران شاهد ثبت سکه به قیمت یک میلیون و ۶۸۲هزار تومانی بر تابلوی معاملات بودند.

و اما در دورترین سررسید سکه آتی که سررسید دی ماه سال آینده است سرمایه گذاران ۱۲ هزار و ۴۶۶ قرار داد به قیمت یک میلیون و ۷۲۵ هزار تومان منعقد کردند.

کد خبر 391936

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =