فیاس دو هفته را به نام فرابورس ایران نام‌گذاری کرد

فدراسیون بورس‌های اروپایی-آسیایی دو هفته را از تاریخ ۵ مارس تا پایان روز هجدهم همین ماه به نام فرابورس ایران نام‌گذاری کرده است تا طی آن اقداماتی به منظور معرفی این بورس ایرانی، ظرفیت‌ها، اهداف و ماموریت‌های آن از سوی فیاس در جامعه بین‌المللی صورت گیرد.

فدراسیون بورس‌های اروپایی-آسیایی موسوم به فیاس دو هفته را به نام فرابورس ایران نام‌گذاری و اعلام کرد: در این مدت از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی خود اقدام به معرفی این بورس ایرانی، بازنشر اخبار و اهداف و ماموریت‌های آن خواهد کرد.

به گزارش بورس آنلاین، به نقل از فرابورس ایران، ژانویه 2018 نشست کمیته کاری فیاس با حضور 18 عضو کامل و وابسته در ایروان ارمنستان برگزار و فرابورس به عنوان نایب‌رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

در کمیته کاری بهاره فیاس نیز که اول مارس در مسقط عمان برگزار شد، برای نخستین بار فرابورس ایران ریاست این جلسه را برعهده گرفت. در این جلسه که شامل اتاق فکر فیاس، گزارش کارآمدی بورس‌های عضو فیاس (Business Effectiveness Report)، کتاب سال فیاس و گزارش کارگروه نظارت بود، همچنین فهرست گزارش‌های آتی و گزارش اولین جلسه از کمیته حسابرسی داخلی فیاس بحث و بررسی شد.

حال این فدراسیون دو هفته را از تاریخ 5 مارس تا پایان روز هجدهم همین ماه به نام فرابورس ایران نام‌گذاری کرده است تا طی آن اقداماتی به منظور معرفی این بورس ایرانی، ظرفیت‌ها، اهداف و ماموریت‌های آن از سوی فیاس در جامعه بین‌المللی صورت گیرد.

کد خبر 391825

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =