گروه فولاد مبارکه در جمع حامیان  مناطق زلزله زدۀ غرب کشور

در پی وقوع حادثۀ دلخراش زلزلۀ غرب کشور، مدیریت و کارکنان گروه فولاد مبارکه دوشادوش اقشار مختلف مردم ، کمکهای نقدی و غیرنقدی ارسال داشتند .

ایاز اسماعیلی معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولادمبارکه با اعلام این خبر و تسلیت به خانواده های داغدار زلزله زده گفت: در کنار فعالیتهای اقتصادی فولادمبارکه ایفای نقش محوری در توسعۀ اجتماعی کشور از مهمترین مأموریت های این شرکت بوده ،  تمامی مدیران و کارکنان فولاد مبارکه  برای ارائۀ هرگونه کمک به آسیب دیدگان زلزله اخیر اعلام آمادگی کردند که در همین راستا و در کوتاه ترین زمان ممکن با هماهنگی مسئولان ستاد بحران استان، برای تهیۀ بخشی از اقلام موردنیاز این مناطق زلزله زده  اقدام شد.

اسماعیلی از آمادگی مدیران و کارکنان فولادمبارکه برای تخصیص بخشی از حقوق خود برای کمک به هموطنان زلزله زده خبر داد و افزود: ازآنجاکه کارکنان فولادمبارکه در امور خیر همواره پیش قدم بوده اند، در این مورد نیز ترتیبی اتخاذ شده تا همکاران بتوانند نسبت به انجام این امر اقدام کنند.

بر پایه این گزارش ، اولین محمولۀ کمک های شرکت فولادمبارکه به مناطق زلزله زدۀ غرب کشور در قالب ۵۰۰۰ تخته پتو، ۴۳۶۰ ثوب انواع لباس، ۱۵۰۰۰ شل آب معدنی، ۲۰۰۰۰ قوطی انواع کنسرو غذا و ۲۰۰۰۰ قرص نان توسط ۱۳ دستگاه کامیون برای هموطنان نیازمند ارسال شد.

عزم ملی فولادی ها در حمایت از آسیب دیدگان زلزله 

  البته در همین راستا شرکتهای فولاد هرمزگان و صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان فولاد مبارکه نیز هموطنان زلزله زده غرب کشور را یاری رساندند.

در جریان این اقدام انسانی ، شرکت فولاد هرمزگان با هماهنگی جمعیت هلال احمر استان، ضمن اهدای خون از سوی کارکنان این شرکت، با ارسال یک هزار تخته پتو، ۵۰۰ عدد چادر، ۵۰۰۰ کنسرو مواد غذایی و ۲۰۰۰ ثوب انواع البسه به یاری این عزیزان شتافتند.

همچنین کارکنان شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان فولادمبارکه هم به منظور ابراز همدردی و عمل به وظیفۀ انسانی، بخشی از حقوق و دستمزد آبان ماه خود را به آسیب دیدگان این حادثه اختصاص دادند.

 

 

کد خبر 389962

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =