۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
نزول رتبه ۶ شرکت در فرابورس

شرکتهای ایرانیت، سرمایه‌گذاری فنی و مهندسی مشانیر، ساختمان اصفهان، سرمایه‌گذاری صنایع ایران، کارخانه‌های صنعتی آزمایش و سرمایه‌گذاری معیار صنعت پارس به دلیل عدم افشای اطلاعات، از امروز ۲۵ شهریور به تابلوی "پایه ج" فرابورس منتقل شدند.

پیرو اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال در یازده اسفند سال گذشته در راستای طبقه‌بندی شرکت‌های بازار پایه فرابورس، بر اساس زمانبندی اعلام شده مطابق با مصوبه کمیته درج فرابورس  شرکتهایی که در دوره مالی مورد رسیدگی بیش از سه مرتبه اطلاعات مورد نظر در "دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکتهای ثبت شده نزد سازمان بورس" را ارائه نکرده اند به تابلوی "پایه ج" منتقل شده و قابلیت معامله برای سهام آنها مهیا می‌شود.
بر این اساس شرکتهای ایرانیت با نماد "سایرا"، سرمایه‌گذاری فنی و مهندسی مشانیر با نماد "ومشا"، ساختمان اصفهام با نماد "ثاصفا"، سرمایه‌گذاری صنایع ایرام با نماد "وایرا"، کارخانه‌های صنعتی آزمایش با نماد "لازما" و سرمایه‌گذاری معیار صنعت پارس با نماد "معیار"، 6 شرکتی هستند که به دلیل عدم افشای اطلاعات، به تابلوی "پایه ج" فرابورس رفتند.

  • نماد معاملاتی این 6 شرکت ‌‌در پایان معاملات امروز(25 شهریور) متوقف شد که از روز چهارشنبه(29 شهریورماه) معاملات آن‌ها در تابلو «پایه ج» بازار پایه آغاز می‌شود.
کد خبر 389605

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =