تکذیب یک شایعه توسط مدیر عامل شرکت/"کپشیر" صف فروش شد!

محمد رضا ذاکری زاده مدیر عامل شرکت پشم شیشه ایران عنوان کرد که این مجموعه هیچگونه اقدامی برای فروش زمین کارخانه شیراز و ساختمان دفتر انجام نداده و شایعات موجود در محیط را تکذیب می کند.

شایعات و گمانه زنی هایی طی چند روز اخیر مبنی بر برنامه های شرکت پشم شیشه ایران جهت فروش قطعه زمین کارخانه شیراز در میان اهالی بازار سرمایه شنیده می شود، عاملی که سبب شده تا "کپشیر" این روزها با افزایش تقاضا و رشد قیمت سهام مواجه شود. در این شرایط، مدیر عامل این مجموعه طی نامه شفاف سازی گمانه زنی ها در خصوص فروش زمین کارخانه "کپشیر" را رسماً تکذیب کرد و در پی آن روند معاملات این مجموعه با افزایش فشار فروش سهام و تشکیل صف فروش مواجه شد.

بر اساس گزارش بورس آنلاین، محمد رضا ذاکری زاده مدیر عامل شرکت پشم شیشه ایران عنوان کرد که این مجموعه هیچگونه اقدامی برای فروش زمین کارخانه شیراز و ساختمان دفتر انجام نداده و شایعات موجود در محیط را تکذیب می کند. بدیهی است در صورت قصد فروش هر گونه دارایی شرکت، موارد مطابق قوانین بورس به اطلاع سازمان بورس و اوراق بهادار خواهد رسید. همچنین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 96 به همان مبلغ اعلامی در سامانه کدال به قوت خود باقی است.

بر اساس اطلاعات موجود، قیمت سهام شرکت پشم شیشه ایران از 28 تیر ماه امسال تا چهارم مرداد ماه جاری با افزایش تقاضا برای خرید سهام مواجه شده و در پی انتشار نامه شفاف سازی مدیر عامل "کپشیر" با فشار فروش سهام مواجه شد و تا تشکیل صف فروش سهام پیش رفت.

کد خبر 389304

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =