شرکت پالایش و پخش باید پاسخگوی لغو اطلاعیه باشد

مدیر عامل شرکت پالایش نفت تهران با اعلام اینکه نامه اول شرکت پالایش و پخش در مورد اعلام نرخ خوراک و یارانه اختصاصی به شرکت های پالایشگاهی بدون ضمائم بوده گفت: از آنجایی که عدد و رقم و ضمائمی از سوی شرکت پالایش و پخش ارسال نشده هنوز اطلاعی از دلیل لغو اطلاعیه نداریم اما در هر صورت شرکت پالایش و پخش باید در این مورد پاسخگو باشد.

ناصر بابایی، مدیر عامل شرکت پالایش نفت تهران، در خصوص منتفی شدن اطلاعیه شرکت پالایش و پخش در خصوص اختصاص یارانه و نرخ خوراک گفت: این گونه اطلاعیه ها و انتشار آن از سوی شرکت پالایش و پخش طبیعی است به این معنا که این اطلاعیه ها ارسال و پس از آن اعداد و ارقام مدنظر از سوی این شرکت اعلام می شود.

وی افزود: پس از ارایه اولین نامه از سوی پالایش و پخش در این مورد و در انتظار ارایه ضمائم و اعداد در نامه ای از سازمان بورس خواستار توقف نماد شدیم اما تا کنون که این اطلاعیه لغو و هنوز از علت آن مطلع نشده ایم.

بابایی تصریح کرد: از آنجایی که ضمائمی به همراه نامه ارسالی از سوی شرکت پالایش و پخش ارایه نشده است ما هم متوجه این موضوع که چه اتفاقی رخ داده است نشده ایم.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران با بیان اینکه این اقدام پالایش و پخش برای خود ماهم جای سوال دارد تصریح کرد: دلیل این موضوع را باید از خود پالایش و پخش پرس و جو کنید، اما با این تفاسیر شرکت های پالایشگاهی بر مبنای صورت های قبلی خود عمل می کنند.

بابایی  در خصوص تاثیرات این قبیل اقدامات ناگهانی بر سهام شرکت های پالایشی و سهامداران آن گفت: با توجه به اثر گذاری بالای این اقدامات شرکت پالایش و پخش باید در این خصوص پاسخگو باشد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران با توجه به اعلام قیمت ها از سوی پالایش و پخش تصریح کرد: هر نوع تغییری در این مورد اثر گسترده ای در تصمیم گیری شرکتهای این صنعت دارد و اگر نماد این شرکت ها باز بود و با چنین اتفاقی دستخوش نوسان و ضرر و زیان سهامداران می شد، شرکت پالایش و پخش باید پاسخگو می بود.

 

منبع: پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه -سنا-

کد خبر 387865

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =