۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۸
شعار سال قابل تحقق است

وزیر صمت با بیان این که شعار سال امری قابل تحقق است به شرط آنکه در تولید جاذبه ایجاد کنیم گفت: یکی از اصلی‌ترین درمانهای اقتصاد کشور، تمرکز بر جهش تولید و رفع ناترازی‌هاست.

به گزارش صدای بورس،علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: مقام معظم رهبری در ادامه شعارهای سنوات گذشته، بر تولید تاکید داشتند تا با عبور از بحران اقتصادی، امسال به جهش تولید دست یابیم، چرا که یکی از اصلی ترین درمانهای اقتصاد کشور، تمرکز بر جهش تولید و رفع ناترازی هاست.

علی آبادی تحقق شعار سال را با کمک‌ مردم امری شدنی دانست و افزود: با ایجاد جاذبه می توان مردم را در سرمایه گذاری در تولید تشویق کرد تا با منابع مادی و معنوی به درامدزایی دست یابیم.

وزیر صمت با تاکید بر رفع موانع موجود از طریق وضع یا اصلاح قوانین گفت: در مسیر تولید و رفع موانع نیازمند اجرای درست قوانین هستیم.

وی بیان داست: اراده ملی بر آن است تا تسهیلاتی برای سرمایه گذاران فراهم شود و از سرمایه های خرد و کلان مردم برای توسعه و جهش تولید استفاده کند.

علی آبادی خاطرنشان کرد: دنیا در آستانه تحولاتی بزرگ است و بایستی زیرساختهای تولید توسعه یابد که در این راستا وزارت صمت اولویت را برای بخش خصوصی و شرکتهای دانش بنیان برای روشهای نوآورانه در حوزه آینده فراهم می کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کد خبر 492458

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =