شرایط فروش ۹ خودرو اعلام شد (۱۰ فروردین ۱۴۰۳) + قیمت

شرایط فروش ۹ خودرو ویژه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش صدای بورس، دو خودروسازی سایپا و بهمن موتور برای نوروز ۱۴۰۳ شرایط فروش برای برخی از محصولات خود گذاشته اند.

فروش ۶ خودروی بهمن موتور

فروش خودروهای یدلیتی و دیگنیتی در تیپ‌های مختلف شروع شد.

این فروش تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ ادامه دارد.

در ادامه شرایط فروش و جزئیات خرید خودروها آورده شده است.

فروش خودروهای دیگنیتی

این اطلاعیه مربوط به آن گروه از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی است که در طرح‌ جوانی جمعیت و طرح عادی در نوبت زمستان ۱۴۰۲ نوبت آنها اعلام شده است.

متقاضیان با توجه به نوبت اعلام شده از سوی وزارت صمت می‌توانند نسبت به واریز وجه خودرو از ساعت ۱۰:۰۰ یکشنبه مورخ ۵ فروردین ۱۴۰۳ تا ساعت ۲۴:۰۰ دوشنبه ۲۰ فروردین از طریق سایت این شرکت اقدام کنند.

شرایط فروش:

فروش-بهمن۱

فروش خودروهای فیدلیتی

پیرو بخشنامه شماره ۱۴۰۲/۱۱۲۲ مورخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ به اطلاع متقاضیان محترم و عاملیت های مجاز میرساند، امکان تکمیل فرآیند ثبت نام خودرو فیدلیتی جهت بخشی از متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی (طرح عادی)، با توجه به اولویت بندی اعلام شده از سوی وزارت صمت با نوبت زمستان ۱۴۰۲، به صورت آنلاین فراهم گردیده است. همچنین در این مرحله از ثبت نام در صورت تمایل متقاضیان، امکان انتخاب محصولات مطابق ظرفیت شرکت و به شرح جدول شماره ۱ مهیا می باشد. لذا متقاضیان میتوانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ لغایت ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ اقدام فرمایند. شایان ذکراست بازه زمانی مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

شرایط فروش:

فیدلیتی۲

منبع: روزگار خودرو

کد خبر 492415

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • معضل بارنامه‌های جعلی

  معضل بارنامه‌های جعلی

  معاون وزیر نفت با انتقاد از صدور بارنامه‌های جعلی در کشور گفت: بارنامه جعلی صادر می‌شود، بدون اینکه باری جابه‌جا شده باشد و سهمیه ۳۰۰ تومانی هر لیتر نفت‌گاز تخصیص یافته به پیمایشی که صورت نگرفته، در مرزهای کشور ۲۵ تا ۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

 • شعار سال قابل تحقق است

  وزیر صمت:

  شعار سال قابل تحقق است

  وزیر صمت با بیان این که شعار سال امری قابل تحقق است به شرط آنکه در تولید جاذبه ایجاد کنیم گفت: یکی از اصلی‌ترین درمانهای اقتصاد کشور، تمرکز بر جهش تولید و رفع ناترازی‌هاست.

 • رشد ۲ رقمی تولید خودرو ایران

  رشد ۲ رقمی تولید خودرو ایران

  سازمان بین‌المللی وسایل نقلیه موتوری از رشد ۱۲ درصدی تولید خودرو در ایران طی سال میلادی گذشته خبر داد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =