اعلام اسامی شرکت‌هایی که سود سهام عدالت را پرداخت نکرده اند

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: ۶ شرکت تا کنون سود سهام عدالت سهامداران را پرداخت نکردند.

به گزارش صدای بورس،محمد باغستانی ، با اشاره به این که تا کنون از ۳۶ شرکت سرمایه پذیری تعدادی کل و تعدادی هم بخشی از سود سهام عدالت سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱ را به حساب‌ شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز کرده اند، گفت: با وجود پیگیری‌های مستمر سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، تاکنون شش شرکت هم سود سهام عدالت خود را پرداخت نکرده اند.

وی در ادامه افزود: شرکت‌های «گروه مپنا، فجر انرژی خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس، فولاد آلیاژی ایران، معدنی و صنعتی گل گهر و پارس سویچ» هیچ مبلغی را برای سود سهام عدالت پرداخت نکرده اند.
به گفته باغستانی، همین امر باعث شده است تا فعلا شرکت سپرده‌گذاری مرکزی نتواند سود مرحله نخست سهامداران عدالت را پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه،مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: بنا داریم در صورت دریافت بخشی از این سود، طی دو مرحله سود سهام عدالت را تا پایان سال به حساب دارندگان سهام عدالت واریز کنیم.

کد خبر 484257

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

  • کدام شرکت‌ها سود سهام عدالت را واریز نکردند؟

    کدام شرکت‌ها سود سهام عدالت را واریز نکردند؟

    هر چند اکثر قریب به اتفاق ناشران اقدام به پرداخت سود سهام عدالت سهامداران از طریق سامانه سجام کرده‌اند اما برخی دیگر هنوز در برابر پیگیری‌ها و پافشاری‌های سازمان بورس تسلیم نشده و سود سهام عدالت را پرداخت نکرده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =