دلار کاهشی شد/ سکه امامی یک کانال به عقب برگشت

در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، امروز قیمت هر اسکناس دلار ۴۲ هزار و ۴۹۹ تومان و نرخ حواله دلار ۳۸ هزار و ۶۳۶ تومان اعلام شد.

صدای بورس ـ زهرا رشوند؛ بر اساس وبگاه بانک مرکزی، نرخ دلار صرافی ملی امروز ۴۲ هزار و ۴۹۹ تومان و یورو ۴۵ هزار و ۶۰۱ تومان اعلام شد. در تابلوی معاملاتی مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز نرخ حواله دلار ۳۸ هزار و ۶۳۶ تومان اعلام شد. دلار در بازار آزاد نیز امروز در کانال ۵۱ هزار تومان در حال خرید و فروش است.

بر اساس این گزارش، در بین کامودیتی‌ها، نفت برنت دریای شمال در پایان هفته میلادی با قیمت ۷۷ دلار و ۱۲ سنت در هر بشکه بسته شد و هر اونس فلز زرد با قیمت ۱۹۴۵ دلار و ۷۴ سنت هفته میلادی را به پایان برد.

بر اساس بررسی‌های به عمل آمده از بازار سکه و طلا در دومین روز هفته جاری، سکه امامی یک کانال به عقب برگشت و با ۹۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز به ۳۰ میلیون و ۶۰۱ هزار تومان رسید. ربع سکه با کاهش ۲۷۰ هزار تومانی نسبت به دیروز، با قیمت ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان مبادله شد.

طلای ۱۸ عیار هم امروز با قیمت ۲ میلیون و ۴۷۸ هزار و ۶۰۰ تومان در حال خرید و فروش است که نسبت به روز گذشته بیش از ۴۱ هزار تومان کاهش یافته است.

کد خبر 472598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =