لحظه به لحظه با بازار سه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲

بورس روز گذشته توانست شرایط به نسبت بهتری را سپری کند و شاهد تقاضای قدرتمندتری در سطح بازار به ویژه در برخی از گروه‌ها بودیم. بر این اساس، شاخص کل بورس توانست بازدهی مثبت ۰.۶۹ درصدی را به ثبت برساند تا بار دیگر خود را به محدوده ۲.۳۱۸ میلیون واحدی برساند. از سمت دیگر، شاخص هم‌وزن که به واسطه دو گروه بانکی و خودرویی توانست عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذارد، با افزایش ۱.۶۷ درصدی همراه شد. ارزش معاملات خرد سهام نیز با بهبود نسبت به روز گذشته عدد ۱۳۳۹۶ میلیارد تومان را به ثبت رساند و شاهد ورود پول ۱۰۱۱ میلیارد تومانی از سمت کدهای حقیقی بودیم.

۱۲:۲۲⏰
در دقایق پایانی، بازار با عرضه‌های بیشتری رو به رو شده است، اما شاخص در مدار سبز باقی مانده و با افزایش بیش از ۱۳ هزار واحدی، به ۲ میلیون و ۳۳۲ هزار واحد رسیده است. شاخص هم‌وزن نیز با رشد بیش از ۱۴ هزار واحدی همراه است.
نمادهای اخابر، میدکو، ومعادن، وکغدیر و رمپنا در صدر مثبت‌سازان بورس قرار دارند و خودرو، بانک‌ها و انبوه‌سازی به ترتیب با ارزش معامله ۱۳۵۴ میلیارد تومان، ۶۸۰ میلیارد تومان و ۶۲۳ میلیارد تومان برترین صنایع بازار هستند که بیشترین حجم معامله را داشته‌اند.


۱۲:۰۳⏰
در دقایق اخیر وسبحان تحرکات رو به بالایی را از حدود ۲۸۹ تا ۳۰۳ تومان ۴ درصد مثبت تجربه کرده و همچنان در حال ادامه است.


۱۱:۴۶⏰
خروج پول حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت با قدرت ادامه دارد و اهالی بازار معتقدند بازار در مدار روند صعودی هست و تا این لحظه خروج پول به ۴۰۰ میلیارد تومان رسیده است.


۱۰:۵۰⏰
در گروه پالایشی‌ها، شپنا با قیمت ۹۵۶ تومان نوسان منفی دارد و حجم معامله ۵۰ میلیونی داشته است و شتران نزدیک به منفی ۱ درصد با قیمت ۵۹۲ تومان حجم معامله ۶۳ میلیونی دارد.
شبندر با نوسان مثبت بر روی قیمت ۱۳۹۹ تومان حجم معامله ۳۰ میلیونی را پشت سر گذاشته است و شبریز با قیمت ۱۹۴۷ تومان با نوسان منفی حجم معامله ۱۲ میلیونی دارد، شراز با نوسان مثبت برروی قیمت ۱۸۵۰ تومان حجم معامله ۲ میلیونی داشته است و شاوان با نوسان منفی و قیمت ۲۹۹۵ تومان دادوستد ۱ میلیون سهم را ثبت کرده است.


۱۰:۴۸⏰
وبملت قبل از آغاز معاملات امروز به دلیل افشای اطلاعات گروه ب متوقف شده بود و پس از آن که در خصوص میزان سرمایه گذاری‌های خود در پروژه نفت و گاز شفاف‌سازی منتشر کرد، دقایقی قبل با قیمت ۵۲۷ تومان بازگشایی شد اما عرضه‌ها در این نماد زیاد شد و قیمتش تا ۵۰۳ تومان افت کرد و در دقایق اخیر مجددا تا ۵۱۳ تومان افزایش یافت.
این سهم طی روزهای اخیر با توجه زیادی از سوی اهالی بازار همراه شده بود و دیروز هم خریداران برایش در قیمت ۵۰۹ تومان صف کشیده بودند.


۱۰:۲۵⏰
اخابر با قیمت ۱۴۱۲ تومان نزدیک به مثبت ۷ درصد حجم معامله ۵۴ میلیونی داشته است و همراه با رشد حدود ۳ درصدی برروی قیمت ۷۰۵ تومان حجم معامله ۲۸ میلیونی را پشت سر گذاشته است.


۱۰:۱۶⏰
ارزش معاملات خرد تا به این لحظه در حدود ۵۴۰۰ میلیارد تومان است.


۱۰:۱۳⏰
نمادهای ثشاهد، ثفارس، ثامید و ثاخت با رشد ۵ درصدی قیمت در گروه انبوه سازی مورد توجه قرار گرفته‌اند.


۱۰:۱۳⏰
بیشترین حجم معاملات
وتجارت ۲۲۰ میلیون سهم
شستا ۱۸۸ میلیون سهم
خودرو ۱۷۶ میلیون سهم
خساپا ۱۵۷ میلیون سهم
ثبهساز ۱۵۷ میلیون سهم


۱۰:۱۳⏰
اطلاعات بازار
شاخص کل ۲,۳۳۳,۱۲۸
۱۴۶۲۱ واحد افزایش
ارزش بازار ۸۶,۰۱۰,۳۲۸ میلیارد ریال
ارزش معاملات ۳۸,۵۳۲ میلیارد ریال
حجم معاملات ۴.۴۸ میلیارد سهم

نمادهای تأثیرگذار در شاخص
اخابر ۱۳۶۶ واحد مثبت
ومعادن ۹۳۹ واحد مثبت
وتجارت ۷۳۴ واحد مثبت
میدکو ۶۴۵ واحد مثبت
همراه ۶۱۱ واحد مثبت
فولاد ۴۳۳ واحد منفی
رمپنا ۳۵۸ واحد مثبت


۱۰:۰۳⏰
در گروه بانکی، وتجارت با حمایت ۳۰ درصدی حقوقی‌ها از ۲۸۴ تا ۲۹۷ تومان ۴,۸ درصد مثبت پیش رفت. وسینا خود را از ۴۹۰ به ۵۲۰ تومان حدود ۶ درصد مثبت رساند.
وبصادر در محدوده ۳۰۵ تومان ۲,۲ درصد مثبت متعادل‌تر از همگروه های خود دنبال می‌شود و دی که در دقایق ابتدایی امروز در محدوده ۱۵۶ تومان دست به دست می‌شد در این دقایق در قیمت ۱۶۱ تومان با صف خرید همراه است.


۱۰:۰۲⏰
فراکابی‌ها معاملات سبزی را تجربه می‌کنند.


۰۹:۴۸⏰
گشان پس از بازگشایی مثبت روز گذشته، امروز با قیمت ۵۰۱۵ تومان در منفی ۳ درصد در حال معامله است.


۰۹:۳۵⏰
گروه فلزات معاملات متعادلی دارند. نمادهای کویر، فنوال، فسرب و فلوله با رشد ۵ درصدی قیمت پرتقاضا دادوستد می‌شوند، در حالی که فولاد، فملی و فخوز با افت قیمت همراه هستند.


۰۹:۲۷⏰
خودرو با قیمت ۳۸۰ تومان رشد بیش از ۱ درصدی داشته و #خساپا با قیمت ۳۴۳.۴ تومان با نوسان مثبت همراه است.


۰۹:۲۴⏰
همه نمادهای خودرویی سبزپوش هستند. در بین قطعه‌سازان تقریباً نیمی از نمادها در محدوده‌های منفی داد و ستد می‌شوند، اما برخی از مثبت‌ها با صف خرید همراه هستند.


۰۹:۲۳⏰
ارزش معاملات در ۲۰ دقیقه اول در آستانه ۲۰۰۰ میلیارد تومان است.فولاد با قیمت ۶۳۵ تومان و فملی با قیمت ۷۷۶ تومان هردو با نوسان منفی همراه هستند، اما ذوب با رشد بیش از ۱ درصدی بر روی قیمت ۴۴۹.۷ تومان معامله می‌شود.


۰۹:۲۱⏰
معاملات امروز کم تقاضاتر از روز قبل آغاز شده است. در دقایق ابتدایی حدود ۹۱ درصد از خریدها و ۹۲ درصد از فروش ها به دست حقیقی ها انجام شده است.


۰۹:۱۹⏰
اخابر با قیمت ۱۴۱۴ تومان در مثبت ۷ درصد حجم معامله ۲۵ میلیونی را پشت سر گذاشته و با صف خرید همراه است.


۰۹:۱۳⏰
معاملات امروز متعادل و مثبت با افزایش بیش از ۳ هزار واحدی شاخص کل متأثر از اخابر، ومعادن، خزامیا، خودرو و کویر آغاز شده است.
خبر تکمیلی...


۰۹:۰۰⏰
گروه سیمان معاملاتی سبزرنگ را آغاز کردند.

کد خبر 472281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =