پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی از ۵ مهر

معاون بازسازی و نوسازی مسکن روستایی گفت: تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی با ارائه تضمین نامه سازمان برنامه و بودجه از ۵ مهر پرداخت خواهد شد.

به گزارش صدای بورس،مجید جودی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته اعلام شده که متقاضیان وام مسکن روستایی می‌توانند از ۵ مهر اقدام به دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی روستایی کنند، اما به شرطی که سازمان برنامه وبودجه اقدام به ارائه تضمین نامه بانکی کند.

به گفته معاون بازسازی ونوسازی مسکن روستایی از نیمه دوم سال گذشته تا کنون ۱۰۰ هزار واحد مسکن روستایی تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی گرفته اند و بانک‌ها در حال حاضر این تسهیلات را پرداخت می‌کنند، اما متقاضیان تمایل چندانی به دریافت این تسهیلات ندارند.

او می‌گوید: با رایزنی‌های صورت گرفته متقاضیانی که تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی را دریافت کرده اند می‌توانند بامراجعه به بانک‌ها ۱۰۰ میلیون تومان دیگر تسهیلات دریافت کنند. البته این اقدام در مصوبه هیئت دولت نیامده است، اما بنیاد مسکن در حال رایزنی برای پرداخت این تسهیلات است.

به گزارش باشگاه خبرگاران جوان ، جودی گفت: تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی بانرخ سود ۵ درصد به متقاضیان پرداخت می‌شود. پیش از این اعلام شده بود که نرخ سود تسهیلات مسکن روستایی ۱۸ درصد باشد که با رایزنی‌های صورت گرفته ۱۳ درصد از این تسهیلات به صورت یارانه‌ای از طریق دولت پرداخت شده و مابقی توسط متقاضیان پرداخت خواهدشد.

کد خبر 459743

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • بدترین سال اجاره‌نشین‌ها

  بدترین سال اجاره‌نشین‌ها

  پرواز تاریخی اجاره‌بهای مسکن در شهر تهران طی سال گذشته، «بدترین دوره اجاره‌نشینی» را برای دست‌کم ۴۰درصد از خانوارهای ساکن پایتخت -جمعیت مستاجر- رقم‌زد.

 • وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن ابلاغ شد

  وام ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن ابلاغ شد

  مصوبه هیئت دولت در خصوص افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن روستایی به ۲۰۰ میلیون تومان با نرخ سود ۵ درصد ابلاغ شد.

 • وام مسکن روستایی امروز یا فردا می‌رسد

  وام مسکن روستایی امروز یا فردا می‌رسد

  معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: وام ۲۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی به تصویب رسیده و قطعا پرداخت می‌شود، احتمالا امروز یا فردا از سوی بانک مرکزی به بانک‌های عامل در سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

 • رییسی: مدیریت میدانی با مدیریت کارتابلی فرق می‌کند/ در مورد بازنشستگان طبق قانون عمل کردیم

  رییسی: مدیریت میدانی با مدیریت کارتابلی فرق می‌کند/ در مورد بازنشستگان طبق قانون عمل کردیم

  رئیس‌جمهور گفت: برخی که ملامت می‌کردند حضور شما در میان مردم ثمراتش چیست به نظرم لذت این حضور را نچشیده‌اند. در میان مردم بودن و مدیریت میدانی با مدیریت کارتابلی فرق می‌کند. فرق می‌کند از پشت میز مدیریت کردن تا اینکه از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شویم. این با مردم بودن در دولت یک اصل و تغییر رویکرد به حساب می‌آید و همواره تاکید شده باید دولتمردان این نگاه را داشته باشند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =