حجت‌اله فرهنگیان مدیرعامل رایان هم افزا شد

در جلسه معارفه ای که عصر امروز برگزار شد، مدیرعامل شرکت رایان هم افزا تغییر کرد.

به گزارش صدای بورس، حجت اله فرهنگیان که پیش از این مدیرعامل شرکت داده پردازان تدبیر سرمایه (داتکس) بود از امروز به جای حمیدرضا عبداله پور بر مسند مدیریت شرکت رایان هم افزا تکیه می زند.

فعالیت‌های اصلی شرکت رایان هم افزا، تولید نرم‌افزارهای مورد نیاز شرکت های کارگزاری بورس، تامین سرمایه، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، شرکت های سبد گردانی و بانک ها و ارایه خدمات نرم‌افزاری بر آن اساس است.

این شرکت میزبان ۶۷ کارگزاری بورس و اوراق بهادار (۶۲ درصد بازار)، ۵۶ کارگزاری بورس کالا (۶۹ درصد بازار)، ۶۰کارگزاری در حوزه معاملات برخط (۵۷ درصد بازار)، ۹ بانک و ۱۹۸صندوق سرمایه‌گذاری مشترک فعال (۷۰ درصد بازار) با بیش از ۱۴.۰۰۰ شعبه فعال و عملیات برای حدود ۶.۰۰۰.۰۰۰ کاربر و سرمایه گذار را به صورت برخط ساماندهی و خدمات‌رسانی می کند.

همچنین سامانه معاملات برخط این شرکت نیز عملیات بیش از ۲.۰۰۰.۰۰۰ معامله گر و سرمایه گذار برخط را پشتیبانی می کند و توانسته است تعداد ۲۰۰.۰۰۰ اتصال همزمان در دقیقه را به سامانه معاملات برخط مدیریت کند.

در مجموع رایان هم افزا با خدمات ‏رسانی به فعالان صنعت بورس و اوراق بهادار و همچنین سرمایه گذاران در بازار سرمایه، توانسته است سهم ۶۰ درصدی از بازار خدمات و محصولات نرم افزاری را کسب کند.

کد خبر 457445

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =