محدوده اهداف قیمتی حگهر چقدر شد؟

گزارش تحلیلی از وضعیت نماد حگر با در نظر گرفتن حد ضرر ۶۴۰ تومان برای این سهم را پیش رو دارید.

به گزارش صدای بورس، حمل و نقل گهر ترابر سیرجان حرکتی را از سطح قیمتی ۶۴۰ تومان آغاز کرده و به تازگی توانسته از سطح مقاومتی ۷۱۰ تومان عبور کند.

براساس تحلیل تکنیکال؛ سهم حگهر جزء سهامی است که به تازگی عرضه اولیه شده و سابقه نموداری کوتاهی دارد که امکان تحلیل تکنیکال سهم را محدود می‌ کند. در حال حاضر سهم حرکتی را از سطح قیمتی ۶۴۰ تومان آغاز کرده و به تازگی توانسته از سطح مقاومتی ۷۱۰ تومان عبور کند. اهداف قیمتی برای سهم در ۸۲۰ و ۸۶۰ تومان قرار دارند. رعایت حدضرر در ۶۴۰ تومان توصیه می‌ شود.

براساس تحلیل بنیادی؛ شرکت حمل‌ونقل ترکیبی مواد معدنی گهر ترابری سیرجان (حگهر)، در چهار حوزه حمل‌ونقل ریلی،جاده‌ای، داخلی و سبک در منطقه گل گهر فعالیت دارد. در راستای توسعه خدمات شرکت اقدام به خریداری ۶۰ دستگاه کامیون بنز ده چرخ، ۳ دستگاه بیل مکانیکی و ۴ دستگاه لودر کرده است. خریداری ۱۰۰ واگن و ۱۰ لکوموتیو نیز برای سال جاری در نظر گرفته شده است. بیشترین سهم درآمدی شرکت از ارائه خدمات حاصل از حمل‌ونقل داخلی پروژه‌ها است ۶۲٪ از کل درآمد شرکت را شامل می‌شود و حاشیه سود ۳۳٪ برای شرکت دارد. مطابق گزارشات ۳ماهه، شرکت توانسته به ازای هر سهم سود ۲۸۸ ریالی محقق کند. روند رو به رشد در فاکتورهای بنیادی شرکت مشاهده می‌شود.

منبع:کارگزاری آتی ساز بازار

کد خبر 456809

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

  • تهدید بزرگ در مسیر بورس

    تهدید بزرگ در مسیر بورس

    بورس در هفته‌های گذشته روندی نزولی داشته است و همین مساله باعث افزایش رکود و خروج پول حقیقی از بورس شده است. در صورتی که روند خروج سرمایه از بورس ادامه دار باشد، می‌تواند مشکل بزرگتری برای سهامداران ایجاد کند.

  • واگذاری معادن به اقوام صاحبان منصب

    واگذاری معادن به اقوام صاحبان منصب

    سیاهکلی گفت :اکنون معادن به افرادی واگذاری می‌شود که یا دلال صفت هستند و یا جز وابستگان درجه یک بعضی از صاحبان منصب و قدرتمندان هستند این در صورتی است که در قانون جدید باید درآمدی به مردم از بخش معدن داده شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =