بازدید مدیرعامل صندوق ملی محیط زیست از مبین انرژی خلیج فارس

سجاد انجم شعاع، مدیر عامل صندوق ملی محیط زیست، در سفری یک‌روزه به منطقه پارس جنوبی از شرکت مبین انرژی خلیج فارس، بازدید کرد. 

به گزارش صدای بورس،سجاد انجم شعاع، مدیر عامل صندوق ملی محیط زیست، در سفری یک‌روزه به منطقه پارس جنوبی از شرکت مبین انرژی خلیج فارس، بازدید کرد. ، در این بازدید که معاونین محیط زیست و مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر نیز حضور داشتند، بر نقش شرکت مبین انرژی در اقدامات محیط زیستی تاکید شد.


دکتر انجم شعاع، صندوق ملی محیط زیست را صندوقی نوپا نامید که قابلیت مشارکت در حوزه‌های مرتبط با صنعت را داراست و این نشست می‌تواند گشایشی برای اقدامات مشترک باشد.
مدیرکل محیط زیست استان بوشهر هم در این جلسه ضمن تشکر از همکاری و همیاری مبین انرژی خلیج فارس، بهره‌برداری از واحد RO را اقدامی بی‌نظیر در کشور عنوان کرد.
فرهاد قلی نژاد حضور مدیر صندوق ملی محیط زیست در مبین انرژی را فرصتی خوب برای تداوم و توسعه همکاری دانست.
وی یکی از این زمینه‌های همکاری را احداث مرکز پایش محیطی در منطقه و بومی سازی و ساخت داخل تجهیزات پایش آنلاین خواند که مبین انرژی می‌تواند این موضوع را پیگیری کند.
در ادامه جلسه توضیحات تفصیلی در رابطه با وظایف مبین انرژی و همچنین اقدامات محیط زیست توسط مدیران شرکت داده شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مبین انرژی خلیج فارس در پایان مراسم از آقای عبداله حکیمی صیاد بومی که اخیراً لاکپشت گرفتار شده در ضایعات پلاستیکی را نجات داده بود، با اعطای لوح و هدیه، تقدیر بعمل آمد.

کد خبر 455052

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =