بازدید مدیران گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و بانک سپه از پتروشیمی اروند

صبح امروز چهارشنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۱ معاونت برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیرعامل بانک سپه در راس هیأتی عالی در پتروشیمی اروند حضور یافتند.

به گزارش صدای بورس، در این دیدار، مدیرعامل پتروشیمی اروند با ارائه گزارشی از دست آوردهای شرکت، روند سودآوری و توسعه شرکت پتروشیمی اروند را ارائه و چشم‌انداز ترسیم شده مجتمع در راستای تحقق شعار سال، خودکفایی و حمایت از صنایع پایین دستی و شرکت‌های دانش‌بنیان را تشریح کردند.

در ادامه این نشست صمیمانه، مهندس نشان زاده معاونت برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به ظرفیت‌های همکاری و تامین اعتبار طرح های توسعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس توسط بانک سپه، نقش محوری گروه در حمایت از صنایع پائین دستی و افزایش اشتغال در منطقه و سطح ملی را تشریح و نقش پتروشیمی اروند به عنوان شرکت مادر در توسعه صنایع تکمیلی و پائین دستی را کلیدی عنوان کردند.

به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی اروند؛ مدیرعامل بانک سپه در ادامه این نشست، علاقه‌مندی بانک سپه در تامین مالی و توسعه طرح های پتروشیمی اروند با توجه به پتانسیل و سودآوری این شرکت‌ را ابراز داشتند.

کد خبر 455033

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =