جزئیات محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌ها تا دوشنبه

بر اساس جدیدترین اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور در روزهای تعطیل پیش رو محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور به ویژه محورهای مواصلاتی پرتردد اجرا خواهد شد که می‌توان به یکطرفه شدن محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران-شمال اشاره کرد.

به گزارش صدای بورس، جدیدترین محدودیت‌های ترافیکی اعلام شده از سوی مرکز مدیریت راه‌های کشور نشان می‌دهد که تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه ۱۶ تا ۱۸ تیر ماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از کرج و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۹ و ۲۰ تیر ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.


بیشتر بخوانید: اجرای تغییر ساعات ادارات در ۱۰ استان


در محور هراز نیز این محدودیت‌های ترافیکی اجرا خواهد شد که بر اساس این اطلاعیه صادر شده، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز یکشنبه ۱۹ تیر ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

البته در تبصره همین اطلاعیه آمده است که درصورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از سمت جنوب به شمال و بالعکس در محورهای چالوس و هراز اعمال می‌شود.

البته تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس در محور کندوان و تردد کلیه تریلرها در محور هراز به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

به گزارش ایسنا، برای تردد انواع موتور سیکلت نیز محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه ( ۱۵تیر ماه) در نظر گرفته شده و در این اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور آمده است: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت شش صبح دوشنبه هفته آینده ۲۰ تیر ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع خواهد بود البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

کد خبر 455018

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • عامل اصلی تصادفات جاده‌ای در کشور چیست؟

  عامل اصلی تصادفات جاده‌ای در کشور چیست؟

  مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: عمر ناوگان حمل و نقل عمومی بیش از ۲۰ سال است که یکی از اصلی‌ترین عوامل در تصادفات جاده‌ای به شمار می‌رود.

 • ثبت تردد ۲ میلیون خودرو از جاده های کشور

  ثبت تردد ۲ میلیون خودرو از جاده های کشور

  معاون راهداری سازمان راهداری گفت: امروز پیک سفرهای نوروزی در جاده های کشور بوده به طوری که آمارها دو میلیون تردد در کشور را گزارش می دهند.

 • سهم ایران از فرصت‌های ترانزیتی منطقه چقدر است؟

  سهم ایران از فرصت‌های ترانزیتی منطقه چقدر است؟

  رئیس کریدورهای بین‌المللی وزارت راه و شهرسازی اظهار کرد: طبیعی است که تاجران مسیرهایی با مولفه‌های هزینه، زمان، مسافت و ریسک کمتر و ایمنی بیشتر را انتخاب می‌کنند از این رو پوشش بیمه‌های بین المللی در مسیر ایران ضروری است و باید به این سمت حرکت کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =