۲۳۰۰ محصول لوازم خانگی افزایش قیمت ندارند

 معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت: از ابتدای آغاز به کار دولت سیزدهم قیمت درب کارخانه حدود ۲هزار و ۲۹۶ قلم محصولات لوازم‌خانگی بدون افزایش در بازار عرضه می‌شود.

به گزارش صدای بورس، معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت: از ابتدای آغاز به کار دولت سیزدهم در شهریورماه پارسال تاکنون با حمایت‌های دولت و وزارت صمت، قیمت درب کارخانه حدود ۲هزار و ۲۹۶ قلم محصولات لوازم‌خانگی بدون افزایش در بازار عرضه می‌شود.

محمدمهدی برادران افزود: بیان این نکته ضروری است که این محصولات در بازار افزایش حداکثر ۱۰ درصدی برای مصرف‌کننده داشته که این موضوع نیز قانونی بوده و خرده‌فروشان اجازه این افزایش قیمت تا سقف اعلامی را دارند.


بیشتر بخوانید: کالاهای قاچاق از بازار لوازم خانگی جمع می شود؟وی خاطرنشان‌کرد: تلاش ما این است تا با حمایت تعرفه‌ای و تأمین مالی، امسال این موضوع را با قوت پیگیری کرده و با تأمین مواد اولیه واحدها، اجازه افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در این گروه کالایی را ندهیم تا بازار آرامش خود را پیدا کند.
به گزارش ایرنا ،معاون وزیر صمت ادامه‌داد: اسامی همه این اقلام موجود است و مردم می‌توانند این فهرست را مشاهده کرده و با گران‌فروشی احتمالی از طریق گزارش به سامانه ۱۲۴، مقابله کنند.

کد خبر 452578

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =