آپارتمان‌های ۶۰ متری مرکز تهران چند؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۶۰ متری مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.

به گزارش صدای بورس، از آنجایی که مناطق مرکزی تهران، مناطقی پرطرفدار برای متقاضیان خرید مسکن است و دسترسی آسان به اکثر خدمات رفاهی و حمل نقل عمومی را در بر دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. به همین دلیل این گزارش را به بررسی قیمت واحدهای ۶۰ متری مناطق مرکزی تهران اختصاص داده‌ایم.

آپارتمانی ۶۲ متری در جهاد که ۱۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دارد. همچنین ارزش واحدی ۶۳ متری در همین منطقه که ۱۸ سال از ساخت آن گذشته باشد، ۲ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی ۱۱ ساله در بلوار کشاورز با متراژ ۵۳ متر و ۱ اتاق خواب، قیمتی معادل ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دارد.


 • بیشتر بخوانید:

قیمت مسکن در تهران چه وضعیتی دارد؟


در روزهای اخیر واحدی نوساز در امیر آباد با متراژ ۶۱ متر و داشتن ۱ اتاق خواب، با مبلغی بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۸۴۰ میلیون تومان معامله شده است.

آپارتمانی ۵۹ متری در فاطمی که ۲۱ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد، ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

ارزش واحدی ۵۵ متری در میدان‌ولیعصر که ۱۹ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد، ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان است.

قیمت واحدی ۶۳ متری در میدان انقلاب که ۳۰ سال از ساخت آن گذشته است و ۲ اتاق خواب نیز دارد، ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان است.

به گزارش اقتصاد آنلاین ،توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

آپارتمان های ۶۰ متری مرکز تهران چند؟

کد خبر 451941

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

 • جزئیات واگذاری زمین و خانه اقساطی

  ثبت نام ۳۰ هزار نفر

  جزئیات واگذاری زمین و خانه اقساطی

  طبق قانون جوانی جمعیت به خانوارهای دارای سه فرزند در شهرهایی که زیر ۵۰۰ هزار نفر جمعیت دارند زمین ۲۰۰ متری و در شهرهای بالای ۵۰۰ هزار نفر یک واحد مسکونی در اقساط ۱۰ ساله واگذار می‌شود که تاکنون حدود۳۰ هزار نفر در این طرح ثبت نام کرده‌اند.

 • آغاز ساخت ۲میلیون مسکن تا پایان امسال

  آغاز ساخت ۲میلیون مسکن تا پایان امسال

  معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی با اعلام "پنج‌میلیون و ۴۱۸هزار نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن نام‌نویسی کرده‌اند که تا امروز حدود ۶۵درصد آنها شرایط اولیه را دارند"، گفت: واحدهای درحال ساخت تا پایان تابستان امسال به دومیلیون واحد خواهد رسید.

 • قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران

  قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران

  قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.

 • قیمت آپارتمان در تهران چند؟

  قیمت آپارتمان در تهران چند؟

  قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای بین یک تا ۳۰ سال را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =