۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵
دلار صرافی ۳۰ تومان دیگر ارزان شد

امروز نرخ دلار در صرافی‌ها با قیمت ۲۵ هزار و ۴۷۹ تومان ثبت شد و کاهش قیمتی در حدود ۷۰ تومان را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.

به گزارش صدای بورس، قیمت دلار که طی روزهای اخیر نوسانات قیمت را تجربه می‌کند، صبح امروز، ۲۷ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ را با اندکی کاهش نسبت به روز گذشته و با نرخ ٢۵ هزار و ۵۱۳ تومان ثبت کرد و در ادامه معاملات مجددا با روندی کاهشی به نرخ ۲۵ هزار و ۴۷۹ تومان رسید.

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۴۷۹ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۷۴۶ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۵۵۵ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۸۲۹ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز کاهشی در حدود ۷۰ تومان را در قیمت خرید این اسکناس نشان می‌دهد..


بیشتر بخوانید: تحلیلی بر دلار


یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۹۰ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۳۸۹ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۱۲۵ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۴۳۳ تومان برای فروش قیمت خورده بود که کاهش قیمتی نزدیک به ۳۰ تومان را در قیمت خرید آن نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۶۱۸ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۳۶۳ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۶۶۷ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۴۱ تومان برای خرید قیمت خورده بود که کاهش قیمتی در حدود ۵۰ تومان را نشان می‌دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۲۵۰ تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ۹۶۹ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۳۱۱ برای فروش و ٢٨ هزار و ۲۹ برای خرید کاهش ۶۰ تومانی قیمت خرید این اسکناس را نشان می‌دهد.

کد خبر 451905

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

  • خرید و فروش غیرمجاز ارز مشمول مالیات شد

    خرید و فروش غیرمجاز ارز مشمول مالیات شد

    مسئله اخذ مالیات از معامله گران غیرقانونی ارز یکی از موضوعات مناقشه برانگیزی است که در سال‌های اخیر همواره مورد توجه رسانه ها و همچنین برخی از مقامات دولتی و نمایندگان مجلس قرار داشته است. این مسئله از زمانی که بحث تامین منابع مالی غیرتورم‌زا برای جبران کسری بودجه بیش از پیش مطرح شد، بار دیگر به عنوان یکی از راه های تامین این کسری مورد توجه قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =