خوردن این غذاها برای جلوگیری از ریزش مو؛ ممنوع!

افزودن منظم تعدادی از مواد مغذی ضروری می‌تواند رشد مو را تحریک کرده و کیفیت آن را بهبود بخشد. به همین دلیل، ما تغییر در عادات غذایی را توصیه می‌کنیم تا الگو را با نیازهای فردی تنظیم کنیم.

غذاهایی وجود دارند که می‌توانند رشد مو را تحریک کنند، اگر هدف داشتن موهایی سالم و قوی که به‌خوبی رشد می‌کنند، باید از خوردن آنها اجتناب کنید.

همانطور که غذاهایی وجود دارند که می‌توانند رشد مو را تحریک کنند، اگر هدف داشتن موهایی سالم و قوی که به‌خوبی رشد می‌کنند، باید از خوردن آنها اجتناب کنید. ما در اینجا در مورد مواد غذایی با فرایند پخت و پز تصفیه شده و دارای محتوای بالای قندها و چربی‌های ترانس صحبت می‌کنیم.


بیشتر بخوانید:

این روغن برای ریزش مو معجزه می‌کند


این نوع محصول باعث تورم می‌شود، سطح هورمون‌ها را تغییر می‌دهد و ظاهر عفونت‌های قارچی را تقویت می‌کند. این به طور مستقیم می تواند باعث مشکلاتی مانند ریزش مو شود.

شکر می‌تواند باعث ریزش موی فراوان و حتی شکستن فولیکول‌های مو (با در نتیجه کمبود رشد) شود. اگرچه این بدان معنا نیست که مصرف قندها باید حذف شود (چون آنها دارای خواص دیگری هستند) توصیه می‌شود این را در نظر بگیرید.

به گزارش اقتصادنیوز، بنابراین، این شما هستید که سعی کنید مصرف این محصولات را کنترل کنید و آنها را با جایگزین‌های سالم‌تر جایگزین کنید.

کد خبر 449807

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

  • توت فرنگی بخورید تا کچل نشوید!

    توت فرنگی بخورید تا کچل نشوید!

    توت فرنگی! احتمالا این میوه کوچک قرمز و قلبی شکل را به عنوان یک میان وعده خوشمزه می‌شناسید اما آیا می‌دانستید که این میوه می‌تواند در روتین زیبایی شما نیز جایگاه ویژه‌ای داشته باشد، به خصوص برای موهای شما !

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =