۲۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۳
خلنت؛ سهمی با عمده سهامدار حقیقی

لنت ترمز ایران یا خلنت یکی از نمادهای گروه خودرویی است که برعکس بسیاری از نمادهای این گروه وضعیت سودسازی خوبی دارد و توانسته است eps بالای ۱۰۰۰ ریال بسازد.

صدای بورس؛ لنت ترمز ایران یا خلنت یکی از نمادهای گروه خودرویی است که برعکس بسیاری از نمادهای این گروه وضعیت سودسازی خوبی دارد و توانسته است eps بالای ۱۰۰۰ ریال بسازد.

درآمد این نماد از طریق تولید و فروش لنت کلاج و لنت ترمز است، اما عمده محصول این شرکت لنت ترمز است که در گزارش فعالیت یک ساله در اسفند ۱۴۰۰ توانسته از این محصول ۱۶۳ میلیارد تومان بفروشد که نسبت به سال قبل رشد ۶۶ درصدی را نشان می دهد، درآمدهای فروش این نماد در سال ۱۴۰۰ به ۱۷۹ میلیارد تومان رسید که نسبت به سال قبل افزایش ۶۸ میلیارد تومانی را نشان می دهد.

خلنت طبق تصویر زیر در ماه گذشته تایم فریم ماهانه در یک کانال صعودی حرکت می کند که در این کانال بسیار منظم رفتار کرده است. این نماد برعکس بسیاری از نمادهای خودرویی توانسته از سد قله تاریخی خود بگذرد.

Chart خلنت, MN1, 2022.03.14 19:20 UTC, Mofid Securities Co., MetaTrader 5, Demo

خلنت در تایم فریم ماهانه و در تصویر به روز شده زیر در همان کانال صعودی حرکت کرده اما با رسیده به قله یک واکنش منفی نشان داده است،

Chart خلنت, MN1, 2022.04.09 12:43 UTC, Mofid Securities Co., MetaTrader 5, Demo

خلنت می تواند تا نقطه ۳۷۵۰ نیز ریزش کند و در آن ناحیه با حمایت های خوبی مواجه خواهد بود.

Chart خلنت, W1, 2022.04.09 12:46 UTC, Mofid Securities Co., MetaTrader 5, Demo

خلنت طبق تصویر بالا به نقطه ۷۰ در rsi واکنش منفی نشان داده و برای شروع یک روند پرقدرت باید وارد محدوده ۷۰ به بالای این اندیکاتور شود.

۷۲ درصد از سهامداران عمده این نماد حقیقی هستند و به همین علت این نماد از الگوهای تکنیکالی بیشتر از نمادهای دیگر پیروی می کند، در روز شنبه شاهد ۱۰۴ هزار سهم رنج مثبت حقیقی در سهم بودیم، جزئیات معاملات حقیقی و حقوقی این نماد در روز شنبه عبارت است از:

در صف فروش
خرید حقیقی: ۷۲۷ هزار سهم
سرانه: ۱۴۹۳ میلیون تومان
فروش حقیقی: ۷۴۲ هزار سهم
سرانه: ۳۰۴۷ میلیون تومان
خرید حقوقی: ۱۵ هزار سهم

در محدوده منفی
خرید حقیقی: ۶۳۵ هزار سهم
سرانه: ۸ میلیون تومان
فروش حقیقی: ۶۵۰ هزار سهم
سرانه: ۱۳ میلیون تومان
خرید حقوقی: ۱۵ هزار سهم

Chart خلنت, D1, 2022.04.09 12:52 UTC, Mofid Securities Co., MetaTrader 5, Demo

باید دید در روزهای آینده آیا این نماد پرتقاضا خواهد شد یا خیر؟

کد خبر 448733

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =