بازدید گروه سرمایه گذاری ملی ایران و سرمایه گذاری امید از چادرملو

جمعی از کارشناسان و مدیران شرکت های سرمایه گذاری ملی ایران و امید، فعال در بازار سرمایه طی ۲ روز از مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو بازدید و در جریان فعالیت های جاری و برنامه ها و طرح های آتی شرکت قرار گرفتند.

صدای بورس- در این بازدیدها مدیران مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به طرح های توسعه شرکت، گزارشی نیز از وضعیت فعلی تولید ارائه کردند.
مهندس خلیلی، مدیر مجتمع صنعتی چادرملو گفت: در حال حاضر با وجود مشکلات ناشی از قطعی گاز کارخانه ها و تعطیلی واحد فولادسازی که با ۵۰ درصد ظرفیت در حال بهره برداری است، همچنان از برنامه ها تولید سالانه جلوتر هستیم.
وی در ادامه افزود: باوجود وعده های داده شده مبنی بر عدم قطع برق کارخانه های چادرملو به دلیل برخورداری ما از نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی و نیروگاه خورشیدی، متاسفانه همچنان با قطعی برق مواجه هستیم این در حالی است که تلاش کردیم امسال که از سوی مقام معظم رهبری سال رفع موانع تولید نامگذاری شده است، بیش از برنامه جهش تولید داشته باشیم.
مهندس حمید جهانی، مدیر مجتمع معدنی چادرملو نیز با اشاره به برنامه ریزی تولید ۱۲ میلیون تن کنسانتره سنگ آهن در سال‌جاری گفت: رشد تولید در این واحدها مرهون حمایت‌های مدیرعامل و هیات مدیره چادرملو و تلاش های بی وقفه پرسنل پر تلاش مجموعه است.
وی افزود: به نیروهای خلاق و جوانان ایده پرداز اجازه داده شده که در بحث بومی سازی وارد شوند و با مشوق های انگیزشی موفقیت های چشمگیری هم در این زمینه حاصل شده است. در پایان، بازدیدگان گروه سرمایه گذاری، از همکاری تیمی و روحیه بالای پرسنل چادرملو تقدیر کردند و نظم و انضباط آن را که مرهون مدیریت یکپارچه و توسعه گراست بی نظیر و ستودنی توصیف کردند و رمز موفقیت چادرملو در بازار سرمایه را همین عوامل دانستند.

کد خبر 445830

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =