بزرگترین مراجع پردازش اطلاعات مالی در بازار سرمایه را بشناسید

سایت ره آورد ۳۶۵ از اطلاعات ارزهای دیجیتال و امکانات تحلیلی این رمزارزها رونمایی کرد. این امکانات شامل قیمت لحظه‌ای،‌ نمودارها و چارت‌های ارزهای دیجیتال و همچنین فیلترنویسی پیشرفته است.

به گزارش صدای بورس، این روزها بازار ارزهای دیجیتال داغ است و بسیاری از افراد سرمایه خود را به سمت آن روانه کرده‌اند. از طرفی خیلی از افراد با تجربه قبلی که از بورس داشته‌اند ترس آن را دارند که بازار پررونق ارز دیجیتال هم بالاخره روزی دچار ریزش شود و سرمایه خود را از دست بدهند. حتی برخی پا را فراتر می‌گذارند و بازار رمزارزها را قابل مقایسه با طرح پانزی می‌دانند.

ولی واقعیت این است که ارزهای دیجیتال هم تکه‌ای از جهان در حال تغییر هستند و اگر در آینده به‌طور کامل جای ارزهای رایج کنونی را نگیرند، حداقل این است حذف‌شدنی نخواهند بود.

از طرف دیگر ارزهای دیجیتال نوسانات بسیار زیادی دارند و تنها با داشتن اطلاعات و تحلیل کافی است که می‌توان در آنها سود کسب کرد.


بیشتر بخوانید:

حذف محدودیت های معاملاتی شرکت های کارگزاری و پرسنل آنها


 در چنین شرایطی سایت ره‌آورد ۳۶۵ که معتبرترین مرجع پردازش اطلاعات بازارهای مالی است امکانی را ایجاد کرده است که افراد بتوانند به اطلاعات همه ارزهای دیجیتال بر مبنای تتر دسترسی پیدا کنند. این سایت همچنین قیمت لحظه‌ای،‌ نمودارها و چارت‌های این رمزارزها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

برخلاف بیشتر سایت‌های داخلی که اطلاعات را از تردینگ ویو می‌گیرند،‌ ره‌آورد ۳۶۵ همه دیتاها را از سایت بایننس که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال دنیاست دریافت می‌کند.

اما یکی از جذاب‌ترین امکاناتی که بزودی  به ره‌آورد اضافه خواهد شد، نقشه بازار عرضه و تقاضای ارزهای دیجیتال است. نقشه بازار ره‌آورد در بازار سرمایه یکی از دقیق‌ترین و با امکانات‌ترین‌ها از نوع خودش است و حالا انتظار می‌رود نقشه بازار ارزهای دیجیتال آن هم که بر بستر همان فناوری بنا شده است نیاز کاربران را به‌خوبی رفع نماید. برای استفاده از امکانات جدید ره‌آورد در ارزهای دیجیتال می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

کد خبر 433480

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =