انتشار اطلاعیه شفاف سازی پنج شرکت بورسی

شرکت های بیمه سرمد، لامپ پارس شهاب، کارخانجات مخابراتی ایران، آلومتک و ایران خودرو دیزل اطلاعیه شفاف سازی منتشر کردند.

به گزارش صدای بورس بیمه سرمد با نماد «وسرمد» و با سرمایه ثبت شده دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در افشای اطلاعات با اهمیت در کدال از طرح دعوی له شرکت خبر داد.
این شرکت اعلام کرده که این طرح دعوی در تاریخ ۱۲ مرداد ماه ۹۹ بوده و طرف دعوی شرکت توسعه ساختمان خوارزمی بوده است.
این شرکت اعلام کرد که به دلیل عدم ارائه مدارک مورد لزوم از طرف شرکت توسعه ساختمان خوارزمی و ایفای تعهدات و تنظیم سند رسمی ۴ باب مغازه تجاری در موعد مقرر نتیجه ای نداشته است. 

تغییر در لامپ پارس شهاب
شرکت لامپ پارس شهاب با نماد «بشهاب» و با سرمایه ثبت شده ۱۶۲۰۰۰ میلیون ریال در افشای اطلاعات با اهمیت در کدال  ازتغییر حسابرس از حسابرس اصلی به حسابرس علی البدل خبر داده است.
این شرکت اعلام کرده که بنا بر استعفا حسابرس اصلی( موسسه حسابرسی کاربرد ارقام )،موسسه حسابرسی فرازمشاور دیلمی پور که در مجمع به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی البدل انتخاب شده بود جایگزین حسابرس و بازرس قانونی اصلی شده است.
تاریخ تصویب در هیئت مدیره  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ بوده است.


شرکت کارخانجات مخابراتی ایران در مناقصه
شرکت کارخانجات مخابراتی ایران با نماد «لکما» و با سرمایه ثبت شده: ۳۲۳۵۳۶۲ میلیون ریال در افشای اطلاعات با اهمیت در کدال  اعلام کرد: این شرکت در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ در مناقصه شرکت زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان(فناپ زیرساخت) با موضوع "تامین تجهیزاتEMC Unity " شرکت کرده و پس از بازگشایی پاکات و طی فرآیند قانونی، در صورتیکه نتیجه نهایی مشخص و ابلاغ شود، موضوع بدون فوت وقت به اطلاع سهامداران و ذینفعان خواهد رسید.


قرارداد در آلومتک
شرکت آلومتک با نماد «فالوم» و با سرمایه ثبت شده ۷۵۰ میلیارد ریال در افشای اطلاعات با اهمیت در کدال  از انعقاد قرارداد مهم خبر داد.
تاریخ انعقاد قرارداد ۱۳۹۹/۱۲/۲۷، طرف قرارداد شرکت سازه های فلزی یاسان و مبلغ قرارداد ۲۳۷,۵۸۰ میلیون ریال بابت فروش انواع سیم هادی است.
نحوه تسویه نیز به صورت ۲۵ درصد به صورت پیش پرداخت و الباقی به صورت پارت به پارت پس از ارسال کالا خواهد بود.

«خاور» نتیجه مزایده را اعلام کرد
شرکت ایران خودرو دیزل با نماد «خاور» و با سرمایه ثبت شده: ۴۹۸۹۰۵۹ میلیون ریال در افشای اطلاعات با اهمیت در کدال  اعلام کرد: با توجه به اطلاعیه عرضه سهام بصورت عمده به شماره ۱۸۱/۸۶۰۷۵ مورخ ۹۹/۱۱/۲۶ منتشر شده توسط شرکت بورس اوراق بهادار تهران بدینوسیله اعلام می دارد ، شرکت ایران خودرودیزل (سهامی عام) در نظر دارد تعداد ۳۸۰.۸۳۷.۹۰۰ سهم معادل ۴۰ درصد از سهام شرکت چرخشگر(سهامی عام) را بصورت عمده (کنترلی) از طریق بازار بورس اوراق بهادار به فروش برساند. قیمت پایه هر سهم ۲۵.۲۵۰ ریال می باشد.
با توجه به حضور تنها یک شرکت کننده در مزایده و عدم تکمیل مدارک خریدار ، معامله مذکور انجام نپذیرفت.

کد خبر 430555

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =