۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
نتایج مزایده های «وتجارت»

بانک تجارت از عدم حصول نتیجه در برگزاری مزایده های شرکت خبر داد.

به گزارش صدای بورس، بانک تجارت در افشای اطلاعات با اهمیت در کدال اعلام کرد مزایده واگذاری سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان طبق اطلاعیه عرضه شماره ۸۵۶۷۶‏‏/۱۸۱ مورخ ۱۵‏‏/۱۱‏‏/۱۳۹۹ شرکت بورس اوراق بهادار تهران در تاریخ ۲۷‏‏/۱۱‏‏/۱۳۹۹ برگزار و فاقد متقاضی اعلام گردید. ۲- مزایده واگذاری سهام شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم طبق اطلاعیه عرضه شماره ۲۴۷۴‏‏/الف‏‏/۹۹ مورخ ۰۶‏‏/۱۱‏‏/۱۳۹۹ شرکت فرابورس ایران در تاریخ ۰۶‏‏/۱۲‏‏/۱۳۹۹ برگزار و فاقد متقاضی اعلام شد.


این شرکت در اطلاعیه دیگری اعلام کرده است پیرو نامه شماره ۱۵۷۹۵۷۱‏‏‏/۹۹‏‏‏/۱۸ مورخ ۲۷‏‏‏/۱۱‏‏‏/۱۳۹۹ مزایده واگذاری شرکت‌های جدول پیوست طبق آگهی‌های منتشره در روزنامه‌های دنیای اقتصاد و جهان صنعت به ترتیب به شماره‌های ۵۱۰۸ و ۴۶۶۸ در تاریخ‌ ۲۶‏‏‏/۱۱‏‏‏/۱۳۹۹ برگزار شد لیکن منتج به فروش نشده است.    

همچنین در سومین اطلاعیه آمده است پیرو نامه شماره ۱۴۳۰۳۷۰‏‏/۹۹‏‏/۱۸ مورخ ۳۰‏‏/۱۰‏‏/۱۳۹۹،مزایده واگذاری شرکت‌های جدول پیوست طبق آگهی‌های منتشره در روزنامه‌های دنیای اقتصاد و جهان صنعت به ترتیب به شماره‌های ۵۰۸۸ و ۴۶۴۸ در تاریخ‌ ۳۰‏‏/۱۰‏‏/۱۳۹۹ برگزار شد اما منتج به فروش نشده است.     

کد خبر 430391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =