۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۲۶

در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۵۰ هزار تومان است.

به گزارش صدای بورس، قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۵۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گریک میلیون و ۵۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

قیمت طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با افزایش همراه شده است؛ سکه طی هفته های گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشته است؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ نرخ ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای 18 عیار

یک میلیون و 50 هزار

گرم طلای 24 عیار

یک میلیون و 397  هزار

مثقال طلا

4 میلیون و 550  هزار

انس طلا(دلار)

1729

 

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  10 میلیون و 550 هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

10 میلیون و 950 هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

6 میلیون و 700 هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

4  میلیون و 250 هزار

قیمت سکه گرمی

2 میلیون و 450 هزار

منبع: تسنیم

کد خبر 430337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =