۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۲۳

در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۴۸ هزار تومان است.

به گزارش صدای بورس، در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۴۸ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۹۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با افزایش همراه شده است؛ سکه طی هفته های گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشته است؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۴۸  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۳۹۱  هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۵۴۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۲۸

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۱۰ میلیون و ۴۵۰  هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۰ میلیون و ۸۰۰  هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۶ میلیون و ۳۰۰  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۴  میلیون

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۳۵۰ هزار

منبع: تسنیم

کد خبر 430130

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =