میزان فروش اموال تملیکی در ۱۱ ماهه سال ۹۹

یک مقام مسئول با بیان اینکه در ۱۱ ماهه سال ۹۹، هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از امول منقول و غیر منقول به فروش رسیده است، گفت: این رقم نسبت به سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

به گزارش صدای بورس، محمد علی افتخاری مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به گزارش عملکرد این سازمان در ۱۱ ماهه سال ۹۹، اظهار داشت: این سازمان امین اموال دولت و حافظ حقوق ملت است. در این مدت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از اموال منقول و غیرمنقول به فروش رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۰۰ درصدی دارد.

وی ادامه داد: از این میزان هزار و ۲۹۰ میلیارد تومان اموال منقول فروخته شده که رشد ۸۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد. همچنین ۲۱۵ میلیارد تومان اموال غیرمنقول به فروش رسیده که رشد ۳۷۴ درصدی را ثبت کرده است.

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه این سازمان در زمینه فروش کالاهای متروکه دولتی و غیردولتی، ضبطی و قاچاق قطعی شده فعالیت دارد، بیان داشت: این سازمان بزرگترین برگزارکننده مزایده در سراسر کشور است که وظیفه قانونی تعیین تکلیف به موقع اموالی که به نحوی از انحای مختلف به تملک یا تصرف دولت درآمده است را برعهده دارد.

منبع: مهر

کد خبر 430050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =