پرداخت ۴٧٠٠ «وام قرض‌الحسنه ضروری» توسط بانک صادرات

​بانک صادرات ایران در ١١ ماه نخست سال ٩٩ بیش از چهار هزار و ٧٠٠ فقره وام قرض‌الحسنه ضروری به ارزش بیش از ٣٠ هزار و ۵٣١ میلیارد ریال پرداخت کرد.

به گزارش صدای بورس، بانک صادرات ایران به منظور عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به بهبود شرایط درمان و تحصیل اقشار آسیب‌پذیر و حمایت از زندانیان نیازمند در ١١ ماه نخست سال ٩٩ بیش از چهار هزار و ٧٠٠ فقره وام قرض‌الحسنه ضروری به ارزش بیش از ٣٠ هزار و ۵٣١ میلیارد ریال پرداخت کرد.
طی این مدت، این بانک به منظور کمک به بیماران و حمایت از تحصیل اقشار آسیب‌پذیر جامعه بیش از سه هزار و ٨۵۴ فقره وام قرض‌الحسنه برای حمایت از نیازمندان، ١٢٩ فقره وام قرض‌الحسنه برای کمک به زندانیان معسر و ٧٣٧ فقره وام ضروری با معرفی نهاد ریاست جمهوری پرداخت کرده است.
علاوه بر این، این بانک با پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ١١۴ هزار عروس و داماد و وام قرض‌الحسنه ایجاد مشاغل خانگی به هشت هزار نفر، نقش قابل توجهی در ارتقای سطح معیشت و توانمندسازی اقتصادی خانواده‌های مردم شریف کشور داشته که با احتساب آن، تعداد وام‌های قرض‌الحسنه پرداخت شده توسط بانک صادرات ایران در ١١ ماه اول سال ٩٩ از ١٢۶ هزار فقره گذشت.

کد خبر 429946

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =