قیمت انواع سکه و طلا در ۹۹/۱۲/۰۹

در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۹۱ هزار تومان است.

به گزارش صدای بورس، در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۹۱ هزار تومان، نرخ دلار ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۹۱ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۴۵۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با نوسان جزئی همراه شده است؛ سکه طی روزهای گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشت؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ نرخ ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۹۱  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۴۵۵  هزار

مثقال طلا

۴ میلیون و ۷۳۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۳۵.۶

 

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۱۰ میلیون و ۹۰۰  هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۶ میلیون و ۴۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۴ میلیون و ۱۰۰  هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۳۵۰ هزار

 

منبع: تسنیم

کد خبر 429250

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =