سود هر سهم «دبالک» ۶۷۵ریال اعلام شد

شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه اعلام کرد برای هرسهم ۶۷۵ریال سود محقق کرده است.

به گزارش صدای بورس، شرکت تولید مواد اولیه دارویی البرز بالک در گزارش ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۹، به سود عملیاتی ۳۶۶میلیارد ریالی اشاره کرده است. در این گزارش سود خالص  ۲۴۹میلیارد ریال و سود انباشته نیز ۲۴۰میلیارد ریال اعلام شده است.

"دبالک" گزارش ۹ماهه امسال را در حالی منتشر کرده که سود هرسهم این دوره در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته با رشد ۲۵۲درصدی همراه شده و از مبلغ ۱۹۲ریال به ۶۷۵ریال بالغ شده است.

این شرکت با اشاره به اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که قصد تولید محصولات جدید، تولید محصولات با حاشیه سود بالاتر و کاهش تولید و فروش محصولات زیان ده است. همچنین به دنبال بررسی و تحقیق بر روی محصولات زیان ده جهت افزایش راندمان تولید، از جمله راهبردهای مدیریت در ارتقای شاخص های مالی و اقتصادی شرکت است.

«دبالک» در مورد توسعه پلنت B اعلام کرد که این پروژه در حال انجام است و پس از تکمیل در سرفصل دارایی های ثابت مشهود اعلام خواهد شد.

منبع: سنا

کد خبر 428929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =